INTENCJE MSZALNE
VI TYDZIEŃ ZWYKŁY
4 III – 10 III.2019
11 III 2018

PONIEDZIAŁEK

6.30 O szczęśliwą operację

6.30 + Sławomir Kuźma od Doroty i Krzysztofa Lachor

6.30 + Józef Sędzimir w 30 dniu po śmierci od dzieci

6.30 + Władysław Dudczyk od syna Krzysztofa z żoną

17.00 + Jan Szewczyk od syna z rodziną

12 III 2019

WTOREK

6.30 + Maria Oleksy od Elżbiety i Józefa Jabłońskich z rodziną

6.30 + Krzysztof Kaptur od klasy III a wraz z wychowawcą Magdaleną Staszak

6.30 + Mieczysław Wahuta od Małgorzaty i Alfreda Oleksy

6.30 + Franciszek Galica od córki Mirosławy

17.00 + Czesław Wójs w 28 rocznice śmierci od żony z rodziną

13 III 2019

ŚRODA

POPIELEC

6.30 + Wiesław Pałka od mamy

6.30 + Wiesław Pacholarz od Małgorzaty Pałka

6.30 + Honorata Krzak od siostry Wiesławy z mężem

17.00 + Wiesław Dąbrowski od bratowej z dziećmi

17.00 + Józef Woźniak i jego synowie Zbigniew i Józef z ok. Imienin od żony i mamy

14 III 2019

CZWARTEK

6.30 + Barbara Olchawa od Bolesława i Krystyny Woźniak

6.30 + Józef Wójcik od wnuka Mateusza

6.30 + Krzysztof Kaptur od Krystyny i Jerzego Smoleń

6.30 + Wiesław Dudczyk od córki Anety z mężem

17.00 Do Bożego Miłosierdzia

Dz-błag w 70 rocznicę urodzin Stanisławy Oleksy od rodziny

++Genowefa Jabłońska, Stanisław Pasionek, Zbigniew Gradzi, Jolanta Smoleń, Ewa Bednarek – w łączności z mszami, które były odprawiane przez misjonarzy poza parafią

++ Zofia Mąka, Józef Sędzimir, Jan Kucharski, Józef Moczko – w łączności z Mszami św. odprawianymi poza parafią

15 III 2019

PIĄTEK

6.30 + Danuta Kuzak od Huberta Rapciaka z Poręby Wielkiej

6.30 + Jan Kucharski w 30 dniu po śmierci od dzieci, wnuków i całej rodziny

6.30 + Wiesław Dudczyk od syna Pawła z żoną i córką

6.30 + Franciszek Galica od córki Elżbiety z rodziną

17.00 Antonina i Józef Smoleń w 50 rocznicę śmierci Antoniny od córki z rodziną

16 III 2019

SOBOTA

6.30 Dz-błag w 40 rocznicę urodzin Zbigniewa Króla

6.30 + Pociecha Stanisław w 14 rocznicę śmierci od żony z rodziną

6.30 + Smoleń Teofila w 1 rocznice śmierci od wnuków

6.30 +Wiesław Pacholarz od Waldemara Pałka

17.00 + Ewa i Jakub Krzak od syna z rodziną

17 III 2019

I Niedziela

Wielkiego Postu

7.00 + Józef Zygmunt od syna z rodziną

7.00 + Antoni i Małgorzata Zygmunt w rocznicę śmierci Małgorzata

9.00 + Józef Orczykowski z okazji imienin od syna Grzegorza z rodziną

9.00 + Maria i Wojciech Smoleń od syna Stanisława z rodziną

11.00 Za parafian

16.00 + Zbigniew Jabłoński z okazji imienin od żony z rodziną

W miesiącu marcu poza parafią będą odprawiane Mszę święte:
1. + Zofia Mąka (16), + Józef Sędzimir (24) – ks. Stanisław Włodarczyk
1-6.04 +Maria Kądziołka, 10.03-8.04 (gregorianka) +Józef Kądziołka
2. + Józef Sędzimir (81), + Jan Kucharski (38), + Józef Moczko (34)– Ks. Worwa i księża w Afryce