UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY – 26 XII 2021 R.

1. Dziś Uroczystość Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Polecamy Panu Bogu wszystkich małżonków, zwłaszcza tych, którzy przeżywają swoje jubileusze. Dziś również prezentują się nam Kolędnicy Misyjni a ofiarą możemy wesprzeć Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci.
2. Nasza Żywa Szopka będzie dziś otwarta od godz. 8.00 do godz. 18.00.
3. W piątek na zakończenie Starego Roku o godz. 16.00 Msza święta połączona z dziękczynnymi nieszporami. Na ten dzień ks. Biskup dał dyspensę – nie obowiązuje abstynencja od potraw mięsnych.
4. W sobotę – Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Przed każdą Mszą św. śpiewamy Hymn do Ducha Świętego celem uproszenia Bożej pomocy w Nowym Roku. Za pobożne odśpiewanie hymnu, możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Msze święte jak w niedziele. Z racji I soboty prosimy Akcję Katolicką o poprowadzenie różańca o 6.30.
5. Mieszkańcom Miczków Dolnych dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny. Państwo: Monika i Adam Włodarczyk, Grażyna Siciarz, Józef Król, Barbara i Mieczysław Włodar-czyk, Małgorzata i Marcin Smaga, Anna i Mirosław Świerczek, Maria i Mariusz Łukasik, Katarzyna i Wojciech Łukasik. Bardzo prosimy o sprzątanie w piątek i w poniedziałek o 9.00.
6. Jest do nabycia nowy Skibowy Kamień. Prosimy o ofiarę 8 zł za egz.
7. Wczoraj odeszła do wieczności śp. Kunegunda Pociecha lat 83 z Miczaków Górnych. Jej pogrzeb będzie we wtorek o godzinie 13.00. Powierzmy Jej duszę Bożemu Miłosierdziu…