I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.02.2021 r.

1. Zaczęliśmy okres Wielkiego Postu. Zachęcamy do podejmowania dobrych postanowień w tym postanowień abstynenckich, które możemy wpisać do księgi trzeźwości.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Tarnowie. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek:

O 15.30 – dla dzieci

O 16.30 – dla wszystkich

O 19.00 – dla młodzieży

Droga Krzyżowa będzie również w niedzielę po Mszy świętej o 7.00 i 11.00.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o 15.15, a bezpośrednio po nich Msza św.

Zachęcamy do licznego udziału.

1. Mieszkańcom Wsi Północnej dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny. Państwo: Gawlik Grażyna i Stanisław, Smoleń Anna, Smoleń Maciej, Jabłoński Agata i Józef, Jabłoński Ewa i Bogdan. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o 9.00.
  2. Serdecznie dziękujemy pewnej Rodzinie za podarowanie naszej świątyni pięknego obrazu Ofiarowania Pana Jezusa. Bóg zapłać.
  3. Za tydzień w niedzielę obchodzimy Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes. O jej przeprowadzenie prosimy CARITAS.

Odnowa w Duchu Świętym – środa po Mszy św. o 17.00

Aspiranci – sobota o 11.00