III NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 I 2022 R.


III NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 I 2022 R.
1. Przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy Wszystkich do codziennej Lektury Pisma Świętego.
2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
 w środę Dzień Islamu w Kościele w Polsce
 w czwartek Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu
3. W tym tygodniu z racji ferii Msze św. w poniedziałek, wtorek, środę i piątek będą tylko rano o 6.30. W czwartek Msza do Miłosierdzia Bożego o 17.00, a po niej adoracja do 20.00. Kancelaria będzie czynna codziennie rano od 7.00 do 8.00 i w czwartek od 18.00 do 19.00.
4. Mieszkańcom Miczków Górnych dziękujemy za wysprzątanie naszego kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Bogusława i Jerzy Dudczyk, Stanisław Bednarek, Elżbieta i Edward Pociecha, Lidia i Jan Oleksy, Natalia i Wojciech Oleksy, Iwona i Arkadiusz Furtak, Maria i Józef Pawlik. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o 9.00.
5. Za tydzień w niedzielę 30 stycznia o godzinie 13.00 odbędzie się Konkurs Kolęd dla dzieci do lat 7. Dziś ostatni dzień zapisów dzieci.
Proszono nas by ogłosić:
6. Kody i worki na odpady są do odebrania u Sołtysa.
7. Lecznica weterynaryjna w Limanowej informuje o obowiązkowym szczepieniu psów przeciw wściekliźnie, które odbędzie się w Męcinie w sobotę, 29 stycznia 2022 roku. Harmonogram szczepienia na tablicach ogłoszeń.
8. Próba chóru we wtorek o godzinie 18.00.
9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Mieczysław Gawlik i śp. Krzysztof Mól. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu…