INTENCJE MSZALNE 1 -7 VI 2020 r.


INTENCJE MSZALNE: 1 – 7 CZERWCA 2020
PONIEDZIAŁEK 01.06 MATKI KOŚCIOŁA
6.30 ++ Kazimierz i Bronisława Smoleń w r. śm. Kazimierza
6.30 + Ewa Bednarek od Stanisława Bednarek
9.00 + Anna Zięba – Dudzik w 7 dniu po śm. od Męża z Dziećmi
9.00 + Piotr Leśniara od Macieja Wideł z Rodziną
18.00 ++ Anna i Jan Woźniak od Córki z Rodziną

WTOREK 02.06
6.30 + Franciszek Zdebski w 30 dniu po śm. od Anny Kuźma z Dziećmi
6.30 + Franciszek Kmiecik w 1 r. śm. od córki Agaty z Rodziną
6.30 + Katarzyna Lupa od wnuka Krzysztofa z Rodziną
18.00 + Kazimierz Woźniak od Siostry

ŚRODA 03.06
6.30 Z podziękowaniem za otrzymane dary i z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej w rodzinie Majochów
6.30 O zdrowie dla Stanisławy Świerczek
6.30 ++ Piotr i Maria Leśniara i zmarli z Rodziny od Stępiniów, Nowaków i Mazurów
18.00 + Władysława Król w 6 r. śm. od syna Józefa z Rodziną

CZWARTEK 04.06
6.30 + Piotr Leśniara w 7 dniu po śm. od rodziny Krawczyków i Ogrodników
6.30 + Grzegorz Dutka od kuzynki Magdy
6.30 + Maria Smoleń od Piekarzy z piekarni Pana Gawlika
18.00 Do Bożego Miłosierdzia: O ustanie pandemii na świecie i o zdrowie dla wszystkich Parafian
O Boże błog. dla Jana i Małgorzaty
O Boże błog. dla ks. Dawida w 4 r. święceń od Rodziców i Rodzeństwa
Za ++ Stanisława i Wiesława Sikora w r. śm. od Córki i Siostry
++ Teresa i Stanisław Zygmunt od córki Bożeny
++ Tadeusz i Julia Golonka od Syna z Rodziną
++ Ludwik, Ludwika, Jan i Anna Świerczek
Za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
W łączności z Mszami odprawianymi przez Misjonarzy: ++ Jerzy Świerczek, Ewa Ruchała, Czesław Siciarz, Mieczysław Florek, Stanisław Świerczek, Joanna Oleksy, Władysław Piszczek, Jan Florek, Barbara Gabryś, Ryszard Florek, Katarzyna Wójtowicz, Władysława Wiewióra, Bronisław Uryga, Witold Śmietana, Michał Lupa, Genowefa Pasionek, Eugeniusz Smoleń, Józef Kubatek, Helena Oleksy, Franciszek Zdebski, Zdzisław Siciarz
Za zmarłych w obecnym roku: ++ Eugeniusz Smoleń, Maria Woźniak, Barbara Gabryś, Genowefa Pasionek, Michał Lupa, Witold Śmietana, Władysław Piszczek, ks. Władysław Mrówka, Jan Florek, Bronisław Uryga, Władysława Wiewióra, Katarzyna Wójtowicz, Ryszard Florek, Józef Kubatek, Helena Oleksy, Franciszek Zdebski, Zdzisław Siciarz, Piotr Leśniara, Anna Zięba – Dudzik

PIĄTEK 05.06
6.30 + Maria Tobiasz od Wnuczki
6.30 + Zdzisław Siciarz w 30 dniu po śm. od siostry Krystyny z Mężem i Dziećmi
16.00 + Witold Świerczek od Marii i Jerzego Świerczek
18.00 + Leszek Wójtowicz z okazji imienin od Córki i Wnuczek

SOBOTA 06.06
7.00 + Franciszek Krzyżak w 11 r. śm. od Dzieci z Rodzinami
7.00 + Franciszek Krzyżak od Żony
7.00 +Edward Domagała w r. śm. od Żony z Rodziną
18.00 + Ewa Bednarek w r. śm. od rodziny Wójcik

NIEDZIELA 07.06
7.00 + Jan Zygmunt od Brata z Rodziną
9.00 W 80 r. urodzin Marii z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błog. od Dzieci z Rodzinami, Wnuków i Prawnuków
9.00 W 30 r. ślubu Barbary i Mieczysława Włodarczyk od Córek z Rodzinami
11.00 O Boże błog. dla Właścicieli i Pracowników firmy WOLIMEX
11.00 ++ Genowefa i Julian Lupa w r. śm. Juliana od Syna z Rodziną
14.00 Dziękczynno – błag. w 1 r. urodzin Kamilki Baran od Rodziców
16.00 W 70 r. urodzin Antoniego Jabłońskiego z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu od Żony, Dzieci i Wnuczki