INTENCJE MSZALNE – 11 – 17 V 2020 r.


PONIEDZIAŁEK 11.05
6.30 Za Parafian
6.30 ++ Genowefa i Julian Lupa od Siostry
6.30 + Jan Oleksy od bratanicy Marii
18.00 + Stanisława Galica w 11 r. śm. od wnuka Krzysztofa z Rodziną

WTOREK 12.05
6.30 + Zofia Pawłowska z okazji imienin od córki Renaty z Mężem i Dziećmi
6.30 ++ Stefania i Władysław Oleksy od córki Zuzanny z Rodziną
6.30 + Zdzisław Siciarz w 7 dniu po śm. od siostry Marii
18.00 + Władysław Dudczyk w 3 r. śm. od Żony i Dzieci

ŚRODA 13.05 DZIEŃ FATIMSKI
6.30 ++ Rozalia, Władysław i Ryszard Kurczab od Marii
19.00 W 5 r. święceń kapłańskich ks. Damiana od Dziadków
19.00 + Józefa Łukasik od Wnuczki i Prawnuków
19.00 + Wiesław Bukowiec od Rodziców
19.00 + Jan Zygmunt w 14 r. śm. od Mamy i Braci

CZWARTEK 14.05
6.30 + Zofia Like z okazji imienin od siostry Marii z Rodziną
6.30 ++ Andrzej i Antonina Woźniak w r. śm. od córki Józefy
6.30 + Andrzej Janusz od bratanka Mateusza z Rodziną
18.00 Do Bożego Miłosierdzia: O ustanie pandemii na świecie i o zdrowie dla wszystkich Parafian
O szczęśliwe rozwiązanie dla Małgorzaty od Rodziców
++ Maria i Kazimierz Wiewióra w 10 r. śm. Marii od Córki
+ Stanisław Leśniara w r. śm. oraz imienin i + Katarzyna Leśniara od córki Anny Frączek
++ Zofia i Stanisław Krzak z okazji imienin od Dzieci
++ Krystyna i Bronisław Salamon w 8 r. śm. Krystyny od córki Anety z Rodziną
+ Stanisława Woźniak z okazjim imienin od córki Grażyny z Rodziną
Za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
W łączności z Mszami odprawianymi przez Misjonarzy: ++ Jerzy Świerczek, Ewa Ruchała, Czesław Siciarz, Mieczysław Florek, Stanisław Świerczek, Joanna Oleksy, Władysław Piszczek, Jan Florek, Barbara Gabryś, Ryszard Florek, Katarzyna Wójtowicz, Władysława Wiewióra, Bronisław Uryga, Witold Śmietana, Michał Lupa, Genowefa Pasionek, Eugeniusz Smoleń, Józef Kubatek, Helena Oleksy, Franciszek Zdebski, Zdzisław Siciarz
Za zmarłych w obecnym roku: ++ Eugeniusz Smoleń, Maria Woźniak, Barbara Gabryś, Genowefa Pasionek, Michał Lupa, Witold Śmietana, Władysław Piszczek, ks. Władysław Mrówka, Jan Florek, Bronisław Uryga, Władysława Wiewióra, Katarzyna Wójtowicz, Ryszard Florek, Józef Kubatek, Helena Oleksy, Franciszek Zdebski, Zdzisław Siciarz

PIĄTEK 15.05
6.30 + Zofia Dutka z okazji imienin od Męża
6.30 ++ Władysław i Zofia Krzak w r. śm. Władysława od Córki z Rodziną
6.30 ++ Zofia i Józef Oleksy z okazji imienin
18.00 ++ Janina i Tadeusz Smoleń w 11 r. śm. Tadeusza od syna Stanisława z Rodziną

SOBOTA 16.05
6.30 + Stefan Gąsior w 4 r. śm. od Żony i Dzieci z Rodzinami
6.30 + Stanisław Wójs w 1 r. śm.
6.30 + Artur Śmietana w r. śm.
18.00 ++ Genowefa i Wojciech Augustyn w 30 r. śm. Wojciecha od córki Zofii z Rodziną

NIEDZIELA 17.05
7.00 ++ Barbara i Andrzej Woźny od Syna z Żoną
7.00 + Zofia Like z okazji imienin od Mamy
9.00 ++ Maria i Franciszek Olesiak w 1 r. śm. Marii od Córki
9.00 + Stanisław Wójs w 1 r. śm.
11.00 + Józef Kubatek w 30 dniu po śm. od wnuka Wojciecha z Rodziną
14.00 + Stanisław Piwowar w r. śm.
16.00 + Joanna i Mieczysław Jabłońscy w 10 r. śm. Joanny od syna Romana