INTENCJE MSZALNE 31 V – 6 VI 2021


PONIEDZIAŁEK
31.05
6.30 + Franciszek Zdebski – od Michaliny i Teresy Wójs z Rodziną
6.30 + Edward Cieślik – w 30 r. śm. od Żony i Dzieci
6.30 + Helena Oleksy – od córki Doroty z Mężem
18.00 ++ Aniela i Józef Jabłońscy oraz ich + dzieci – od wnuczki Marii z Rodziną

WTOREK
1.06
6.30 + ks. Antoni Piś – od Rady Sołeckiej z Męciny
6.30 + Stanisława Kosińska – od chóru parafialnego
6.30 ++ Józefa i Władysław Sikora – w 35 r. śm. Władysława od Synowej
18.00 o Boże błog. dla Grzegorza z ok. przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej – od babci
18.00 ++ Anna i Jan Woźniak – od Córki z Rodziną

ŚRODA
2.06
6.30 + Kazimierz Pasionek – od Katarzyny i Czesława Pancerz
6.30 + Katarzyna i Franciszek Kulpa i ich + córki od Rodziny
6.30 + ks. Antoni Piś – od Akcji Katolickiej
18.00 Dziękczynna za dar kapłaństwa z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Józefa, dary Ducha Świętego dla o. Pawła w r. święceń kapłańskich – od Rodziców
i brata

CZWARTEK
3.06
7.00 + Stanisław Pociecha – od córki Joanny z Rodziną
7.00 + Siostra Wirginia Lupa – od siostrzenicy Marii z Rodziną
9.00 + ks. Antoni Piś – od Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej
9.00 + Józefa Tobiasz – od syna Andrzeja z Rodziną
9.00 ++ Helena i Jakub Łukasik
9.00 + Maria Lachor – od córki Renaty
15.00 O Boże błog. dla Jakuba w 18 r. ur. – od Rodziców i Brata

PIĄTEK
4.06
6.30 + Kazimierz Woźniak – od Siostry
6.30 + Józef Krzak – w 30 dniu po śm. od Dzieci z Rodzinami
16.30 + Wiesław Jabłoński – od Żony i Dzieci
18.00 Dziękczynno- błagalna w 30 r. święceń kapłańskich ks. Stanisława Włodarczyka – od Michaliny i Zbigniewa Trzeciak z Rodziną
18.00 + Leszek Wójtowicz – z ok. imienin od Córki i Wnuczek

SOBOTA
5.06
7.00 + Kazimierz Woźniak w 17 r. śm – od Żony
7.00 + Karol Woźniak – od Siostry
7.00 + Stanisław Wójs – od Wnuka z Rodziną
16.00 Msza św. na Podgórzu przy kapliczce u Pani Jadwigi Siciarz
18.00 Za Parafian
18.00 Dziękczynno-błagalna – w 35 r. ślubu Haliny i Stanisława Pałków

NIEDZIELA
6.06
7.00 Dziękczynno-błagalna w r. święceń ks. Rafała Lupy
7.00 + Antoni Jabłoński – w 23 r. śm. od Żony i Dzieci
9.00 Dziękczynno- błagalna – z okazji 70 r. ur. Antoniego
9.00 ++ Józef i Cecylia Siwek
9.00 ++ Piotr i Maria Dziedzic i ich synów + Jan i Marek – w 20 r. śm. Piotra – od córki Stanisławy z Rodziną
9.00 + Ewa Bednarek – w 3 r. śm. od Rodziny Wójcików
11.00 w intencji Dzieci klas IV w 1 r. przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej
11.00 o Boże błog. dla odnawiających Krzyż misyjny oraz Dobrodziejów naszej parafii
11.00 ++ Wiktoria i Stanisław Oleksy – od syna Czesława i Władysławy
15.00 ++ Jan i Maria Wrona – w 16 r. śm. Marii od Córki Anny
15.00 ++ Genowefa i Franciszek Krzyżak – w 11 r. śm. Franciszka od Żony i Dzieci

Kapłani na misjach w Afryce w czerwcu będą celebrować Eucharystie za dusze śp:
++ Jana Lachora, Stanisławy Dudczyk, Zofii Cieślik, Marii Lachor, Stanisława Pociechy, Michaliny Gawlik i Stanisławę Piś