INTENCJE MSZALNE: 6 – 12 CZERWCA 2022


 

PONIEDZIAŁEK

6.06

 

Matki Kościoła

6.30 + Janina i Stanisław Zając – od córki Elżbiety z Rodziną

9.00 o pokój w pewnej Rodzinie

18.00 o Boże błog. dla Amelii Kulpa – z ok. I Komunii od rodziców, dziadków i rodzeństwa

WTOREK

7.06

6.30 + Wiesław Pałka – z ok. imienin od żony i dzieci

6.30 + Wiesław Sikora – w 7 r. śm. od żony i dzieci

18.00 Dziękczynno-błagalna w 58 r. ślubu Anny i Jerzego Majewskich (ks. Stanisław)

18.00 + Wiesław Bukowiec i za zmarłych z rodziny

ŚRODA

8.06

6.30 W intencji Członkiń Róży Różańcowej Czesławy Janczyk (ks. Stanisław)

6.30 + Władysław Starzyk –  w 1 r. śm. od syna z żoną

6.30 + Edward Cieślik – w 31 r. śm. od syna Andrzeja z rodziną

18.00 Dziękczynno-błagalna – w 80 r. ur. Józefa Leśniary z int. Moniki i Adama Krzak (ks. Stanisław)

18.00 + Zofia Gawlik – w 30 dn. po śm. od córki Grażyny

18.00 + Józef Opiela – w 4 r. śm. od córki Elżbiety z rodziną

 

 

 

CZWARTEK

9.06

6.30 ++ Genowefa i Julian Lupa – od córki Lidii z rodziną

6.30 ++ Józef i Joanna Orczykowscy – od wnuczki Elżbiety

6.30 + Ewa Bednarek – w 4 r. śm. od Stanisława Bednarka (ks. Stanisław)

18.00 + Grażyna Wojak – w 1 r. śm. od męża i dzieci (ks. Stanisław)

18.00 Do Bożego Miłosierdzi: – o pokój na świecie

Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Agnieszki i Marcina

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kacpra

+ O szczęście wieczne dla Dawcy przeszczepu

+ Krystyna Uryga – od Joanny i Mariusza Bukowiec z rodziną

+ Krzysztof Mól – od kolegów i koleżanek z klasy gimnazjum córki Justyny

++ Władysław i Władysława Kądziołka – od córki Kazimiery z rodziną

+ Ignacy Siciarz – w 6 r. śm.

W łączności z Mszami odprawianymi poza parafią:

 ++ Stanisław Janczyk, Mieczysław  Gawlik, Antoni Lupa, Janina Świerczek, Jan Piszczek, Mieczysław Wójcik, Zofia Gawlik, Waleria Uryga, Józef Orzeł, Czesław Świerczek

PIĄTEK

10.06

6.30 W podziękowaniu za łaskę zdrowia i błogosławieństwo w wyborze drogi życiowej dla Julii – z int. rodziców (ks. Stanisław)

6.30 + Józef Opiela – w 4 r. śm. od córki

6.30 + Janina Cieślik – od Urszuli Kozieł z rodziną

18.00 ++ Julian i Genowefa Lupa – w r. śm. Juliana od syna z rodziną

SOBOTA

11.06

6.30 Dziękczynno-błagalna w 7 r. święceń kapłańskich ks. Damiana – od rodziców

6.30 Dziękczynno-błagalna – w int. rodziny Katarzyny i Tomasza Lachor

18.00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ślubu Arlety i Janusz Wieczorek (ks. Stanisław)

18.00 + Ignacy Siciarz – w 6 r. śm. od syna Mirosława z rodziną

 

NIEDZIELA

12.06

Odpust ku czci
św. Antoniego Padewskiego

 

7.00 ++ Genowefa i Marian Jabłońscy – w 4 r. śm. Genowefy od dzieci

9.00 Dziękczynno-błagalna w 25 r. ślubu Teresy i Jacka Jabłońskich – od dzieci

9.00 + Ewa Bednarek – w 4 r. śm. z int. mamy i rodzeństwa (ks. Stanisław)

11.00 Dziękczynno-błagalna w 20 r. święceń kapłańskich ks. Proboszcza Witolda – od Rady Duszpasterskiej

11.00 za Parafian

11.00 + ks. Antoni Piś – od Caritas

15.00 Dziękczynno-błagalna w 6 r. ślubu Anny i Sławomira i w 5 r. ur. Laury