INTENCJE MSZALNE IV TYDZIEŃ ZWYKŁY 4 I – 10 II.2019


INTENCJE MSZALNE
IV TYDZIEŃ ZWYKŁY
4 I – 10 II.2019
4 II 2018
PONIEDZIAŁEK

6.30 + Katarzyna i Stanisław Bednarek od syna
6.30 + Janina Grzyb od wnuka Macieja z żoną i dziećmi
6.30 + Mieczysław Wahuta od siostrzenicy Iwony z mężem
6.30 Dz-błag w 20 rocz. ślubu Adama i Pauliny
17.00 + Anna Banach w 1 rocz. śmierci od córki Marii z rodziną

5 II 2019
WTOREK

6.30 + Regina i Wincenty Pociecha od Franciszka Dutki
6.30 + Marcin i Kunegunda Zaskwara od rodziny Orzeł
6.30 + Sławomir Kuźma od Moniki i Pawła Dudczyk z rodziną
6.30 + Franciszek Galica od córki Doroty z mężem Markiem
17.00 + Halina i Władysław oraz rodzice i rodzeństwo
6 II 2019
ŚRODA

6.30 + Maria Bednarek od brata
6.30 + Wiesław Smoleń w 12 rocz. śmierci od żony z dziećmi
6.30 + Wiesław Pałka od Artura Leśniary
6.30 + Wiesław Pacholarz od rodziny Fularów
17.00 + Aniela i Stanisław Świerczek od wnuczki Sabiny z rodziną
7 II 2019
CZWARTEK

6.30 + Katarzyna Pociecha w 19 rocz. śmierci od syna Edwarda z rodziną
6.30 + Aniela i Edward Pacholarz w 9 rocz. śmierci Anieli od córki z rodziną
6.30 + Krystyna Pociecha od córki Beaty z rodziną
6.30 + Honorata Krzak od wnuka Alberta z żoną
17.00 Do Bożego Miłosierdzia
+ Bronisława Jabłońska w 26 rocz. śmierci od syna Józefa z rodziną
+ Helena i Stanisław Krzak w rocz. śmierci Heleny od córki z rodziną
+ Janina i Roman Jawor od córki Bożeny z rodziną
+ Józefa i Władysław Plata od syna z rodziną
Podziękowanie z łaski, prośba o Boże błogosławieństwo dla Marii

8 II 2019
PIĄTEK

6.30 + Władysław i Rozalia Jabłońscy od synowej z rodziną
6.30 + Mieczysław Florek od siostrzenicy Izabeli z rodziną
6.30 + Wiesław Dąbrowski od Janiny i Krzysztofa Orzeł
6.30 + Barbara Olchawa od córki Haliny z rodziną
17.00 + Janina i Tadeusz Smoleń w 5 rocz. śmierci Janiny od syna Stanisława z rodziną

9 II 2019
SOBOTA

6.30 + Bronisława i Jan Jabłońscy w rocz. śmierci Bronisławy od syna Wiesława z rodziną
6.30 + Zofia i Janusz Like od brata Jana z rodziną
6.30 + Józef Wójcik od wnuka Patryka
6.30 + Zbigniew Kolebuk od siostry Alicji z mężem z Ropczyc
17.00 + Stanisław Krzyżak w 1 rocz. śmierci od córki Sylwii z mężem
10 II 2019

V Niedziela zwykła
7.00 + Waleria i Piotr Sikora od Anny i Krzysztofa Stawiarskich
7.00 + Anna Banach w 1 rocz. śmierci od wnuczki Anny z rodziną
9.00 + Zdzisław Smoleń w 11 rocz. śmierci od żony z rodziną
9.00 + Bolesław Tomaszek w 19 rocz. śmierci od żony i dzieci
9.00 + Irena Pasionek w 9 rocz. śmierci od córki Renaty (x Wojciech)
11.00 Za parafian
16.00 +Danuta Kuzak od syna Szymona

W miesiącu lutym poza parafią będą odprawiane Mszę święte:
1. Ks. Worwa i Księża w Afryce: + Dorota Tobiasz (93), + Bronisława Siciarz (51), Gabriel Jabłoński (30)
2. Ks. Przemysław: + Dorota Tobiasz (20)