IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08.05.2022

1. Przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, którą rozpoczynamy Tydzień modlitw o powo-łania do służby w Kościele. Dziś Słowo Boże głosi do nas ks. Dariusz Pawłowski pracu-jący na Kubie, a naszą składką wspieramy dzieła miłosierdzia, które prowadzi w swojej parafii.
2. Spotkanie przedpielgrzymkowe na Lazurowe Wybrzeże będzie w niedzielę 8 maja o godzinie 16.00 na plebanii.
3. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława Bpa i Męczennika, przełożona z dzisiejszej niedzieli. Msze św. o 6.30 i 18.00.
4. W piątek pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o godzinie 19.00. Liturgii będzie przewodniczył ks. Paweł Stec, który pomagał nam w ubiegłym roku.
5. W sobotę o godzinie 8.30 – spowiedź Dzieci i Najbliższych przed uroczystością I Komunii świętej.
6. Za tydzień w niedzielę, 15 maja na Mszy św. o godzinie 11.00 w naszej parafii odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej. Prosimy, aby w miarę możliwości, wybrać w tym dniu inną godzinę Mszy św, a Mszę o godz. 11.00 pozostawić Dzieciom, Rodzicom i zapro-szonym Gościom.
7. Za dwa tygodnie, 22 maja, o godzinie 11.00 będzie Msza św. w 1 r. Komunii świętej dla Dzieci klas IV.
8. Nabożeństwa Majowe w dni powszednie po Mszy o godzinie 18.00, a w niedzielę o godzinie 15.00 majówka i po niej Msza święta.
9. Ks. Marek Staniszewski od 5 maja odprawia 60 intencji Mszy św. pogrzebowych za śp. Mieczysława Wójcika.
10. Rodzinom z Podlesia dziękujemy za wysprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy Rodziców Dzieci I Komunijnych. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę o 10.00 po spowiedzi i w poniedziałek o godzinie 9.00.
11. Spotkania: Poniedziałek – o godzinie 15.30 – Dzieci I Komunijne
Wtorek – po Mszy wieczornej – Odnowa w Duchu Świętym
Czwartek – o godzinie 19.00 – Chór
Sobota – o godzinie 10.00 – Schola