NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 10 I 2021

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 10.01.2021 R.

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Dziękujemy dziś Panu Bogu, za łaskę chrztu św. Od poniedziałku rozpoczynamy okres zwykły.
  2. Za tydzień – odpust ku czci św. Antoniego Opata. Uroczysta suma o godz. 11.00. Spowiedź przed odpustem w sobotę od godz. 16.00.
  3. Podziękowania:

Serdecznie dziękujemy Młodzieży z ks. Michałem za piękne przygotowanie wieczoru wspomnień o naszym ks. Antonim.

Bardzo dziękujemy Dzieciom i Młodzieży z s. Fabianą za radosne misyjne kolędowanie w dniu Objawienia Pańskiego.

Dziękujemy również Paniom z Caritasu z s. Urszulą za przygotowanie kadzidła i kredy połączone ze zbiórką dla najbardziej potrzebujących w naszej parafii.

Pięknie dziękujemy panu Przemysławowi Jabłońskiemu za odwirusowanie naszej strony internetowej.

1. Mieszkańcom Wsi Północnej dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny. Państwo: Nowak Teresa i Zbigniew, Niemiec Ewa i Stanisław, Ernst Małgorzata i Marian, Gąsior Władysława, Gąsior Barbara. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o 9.00.
  2. Przypominamy, że koncert Kolęd Dzieci do lat 6 odbędzie się w sobotę 23 stycznia o godzinie 14.00. Zapisy do niedzieli 17 stycznia. Możemy również zgrać muzykę i podać panu Organiście.
  3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, jest jeszcze Skibowy Kamień.
  4. W zakrystii są do odbioru pendrive i zdjęcia z uroczystości pogrzebowych ks. Proboszcza.
  5. W przyszłym tygodniu, jeśli pogoda pozwoli, to w poniedziałek i wtorek Msze św. będą jeszcze w górnym kościele. Od środy przejdziemy do dolnego kościoła. W środę, czwartek i piątek nie będzie Mszy św. popołudniowych.
  6. Stanisław i Ks. Misjonarze w miesiącu styczniu będą odprawiać Msze św. pogrzebowe za: Stanisławę Dudczyk, Wiesława Jabłońskiego, Jana Lachora, Urszulę Pociecha, Zofię Cieślik i Marię Lachor.
  7. Msze św. kolędowe:

Na poniedziałek zapraszamy mieszkańców PODLESIA, PASZKOWCA I WYGONISK

Na wtorek mieszkańców ZAKRĘTKA I ŁĘGÓW KOŁO STACJI

Zabierzmy ze sobą wodę do poświęcenia. Po Mszy otrzymamy książeczki „Z kolędą w domu” po jednej na każdą rodzinę.

1. Proszono nas by ogłosić:

Kierownictwo Ośrodka Zdrowia w Chomranicach informuje, że uruchamia punkt szczepień przeciwko Covid-19. Rejestracja jest możliwa telefonicznie (18 44 33 308), lub od 15 stycznia przez infolinię lub Internetowe Konto Pacjenta. Szczepienie dotyczy również pacjentów niezdeklarowanych do lekarza Przychodni w Chomranicach.