Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 12 IV 2020 r.


1. Niedziela Zmartwychwstania jest największym świętem chrześcijan. W sposób szczególny przeżywamy je w naszym domowym kościele naszej rodziny. Korzystamy z Rytuału Rodzinnego, który pomaga nam przeżywać te święte dni i wydarzenia.
2. Ojciec rodziny niech wypowie modlitwę błogosławieństwa nad stołem wielkanocnym i wobec całej rodziny.
3. Trwajmy w łączności modlitewnej z całą parafią. Dbając o bezpieczeństwo z naszych rodzin przyjmujemy obecne ograniczenia. Korzystamy z transmisji Mszy świętych i nabożeństw zarówno telewizyjnych, radiowych czy z naszej parafii.
4. Transmisja Mszy świętej w niedzielę na FB z naszej parafii o godzinie 9.00 i 11.00. Przed Msza świętą 10 minut Koronka do Bożego Miłosierdzia. Podobnie w dniu jutrzejszym.
5. Uczestniczyć może tylko 5 osób (zamawiający Mszę św.) prosimy o zgłoszenia telefoniczne. Prosimy korzystać z dyspensy ks. Biskupów dla naszego bezpieczeństwa.
6. Transmisja na FB Koronki do Bożego Miłosierdzia codziennie wieczorem o godzinie 20.30.
7. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. W tym dniu Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia będzie transmitowane o 15.00
8. Z okazji świąt Wielkanocnych życzymy, aby Zmartwychwstały Jezus napełniał serca wszystkich miłością i pokojem. Niech przemieni każdy smutek w radość, każdy płacz i zmartwienie w szczęście i nadzieję. Niech radosna nowina Poranka Wielkanocnego rozbrzmiewa w naszych sercach i dodaje nam sił, abyśmy byli w naszych rodzinach i wspólnotach świadkami Zmartwychwstania Pana.
Duszpasterze i Siostry Zakonne