NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA  – 04.04.2021 R.

1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. jak zwyczajnie. Po Mszy o godzinie 14.00 Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  2. Składamy gorące Bóg zapłać, wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Triduum Paschalnego i Rezurekcji, a szczególnie:

Siostrze Racheli i wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu Grobu Pańskiego i Ciemnicy.

Panu Władysławowi i Śpiewającym Mękę Pańską, Orkiestrze OSP Męcina

Ochotniczej Straży Pożarnej, za trzymanie warty przy Grobie.

Liturgicznej Służbie Ołtarza, za piękne asysty.

Niosącym sztandary, feretrony i baldachim.

Wszystkim składającym dary do kosza CARITAS, siostrze Urszuli i Paniom z CARITAS za dyżur przy rozdawaniu.

Panu Józefowi Smoleniowi i Rodzinom państwa Lupa, Smoleń, Gawlik i Piwowar za produkty na świąteczny stół.

Bardzo dziękujemy również osobom, które wiele nam pomogły w tym czasie, ale chciały pozostać anonimowe.

• Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 11.00 i 14.00, a po Mszy o 14.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Nie będzie Mszy o 16.00. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Tarnowie.
  • Od wtorku do soboty Nowenna do Bożego Miłosierdzia w kościele będzie o godzinie 15.00 z Komunią św.
  • Po zmianie czasu czwartkowe adoracje będą do godziny 21.00.
  • W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie ma postu od mięsa.
  • W przyszłą niedzielę Święto Bożego Miłosierdzia. Na każdej Mszy odmówimy Koronkę i zawierzymy się Bożemu Miłosierdziu. Będzie również zbiórka do puszek na rzecz CARITAS Diecezji Tarnowskiej. Panie z Parafialnego CARITASU prosimy o jej przeprowadzenie.
  • W imieniu sierot i półsierot w Misji ks. Pawła w Bimbo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zakupili palmy i ozdoby świąteczne w ubiegłą niedzielę. Zebrano i przekazano kwotę 4410 zł.
  • Mieszkańcom Szczepieńca dziękujemy za wysprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy następujące rodziny. Państwo: Bożena i Henryk Pociecha, Grażyna i Dariusz Woźniak, Lidia i Ryszard Oleksy, Edyta i Jacek Chudy, Edyta i Jan Woźniak, Barbara Woźniak. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i poniedziałek o godzinie 9.00.
  • Spotkania:

Odnowa w Duchu Świętym – wyjątkowo w piątek po Mszy św. popołudniowej.

Grupa Młodzieżowa – piątek o godzinie 20.00. Zapraszamy Wszystkich chętnych, również nowych od klasy 7 wzwyż.

Kandydaci na lektorów – sobota 9.00.

Aspiranci – sobota godzina 10.30.

Dzieci i Rodzice klas III – sobota po Mszy św. popołudniowej.

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  2. We wtorek pożegnaliśmy śp. Piotra Wójcika. Zawierzmy go Bożemu Miłosierdziu…

Z okazji świąt Wielkanocnych życzymy,

aby Zmartwychwstały Jezus napełniał serca wszystkich miłością i pokojem.

Niech przemieni każdy smutek w radość,

każdy płacz i zmartwienie w szczęście i nadzieję.

Niech radosna nowina Poranka Wielkanocnego rozbrzmiewa w naszych sercach i dodaje nam sił, abyśmy byli w naszych rodzinach i wspólnotach

świadkami Zmartwychwstania Pana.

Duszpasterze i Siostry Zakonne