OGŁOSZENIA PARAFIALN 26 MAJA 2024


1.Przeżywamy dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy. Na Mszy św. o godzinie 11.00 rocznica I Komunii św. Dzieci klas IV. Dziś z koncertem z okazji Dnia Matki wystąpi chór Limanovum. Zaśpiewa o 10.50, później na Mszy św. o godzinie 11.00 oraz po tej Mszy świętej. Zapraszamy.

2.Wyjazd na koncert: Jednego Serca – Jednego Ducha w Boże Ciało do Rzeszowa w czwartek o godzinie 15.00 z parkingu obok kościoła. Powrót około 1 w nocy.

3.W czwartek – 30 maja – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – jest to uroczystość obowiązkowa. Msze św. o godzinie 7.00, 9.00 z procesją do czterech ołtarzy oraz po południu o 14.30 Nieszpory, Procesja Eucharystyczna, a po niej Msza św. Składka w tym dniu jest przeznaczona na hospicja i cele charytatywne. Na procesję serdecznie zapraszamy dzieci I Komunijne, dzieci sypiące kwiatki, chłopców z dzwonkami, LSO, orkiestrę, niosących feretrony, sztandary i baldachim. OSP prosimy o zabezpieczenie trasy.

4.Procesje Eucharystyczne w Oktawie Bożego Ciała będą po Mszy o 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00 i o godzinie 14.30. Procesje będą połączone z nabożeństwem majowym, a od soboty z nabożeństwem czerwcowym.

5.W piętek – 31 maja – święto Nawiedzenia NMP – ostatnie nabożeństwo majowe.

6.W tym tygodniu wypada również I sobota miesiąca czerwca. O poprowadzenie różańca wynagradzającego o godzinie 6.30 prosimy Członków Rady Parafialnej. W tym dniu ks. Zbigniew uda się do chorych od godziny 8.30.

7.Składka za tydzień jest przeznaczona na cele budowlane. Chcemy w tym roku naprawić schody wejściowe do głównego kościoła, stąd prosimy o ofiarność na ten cel.

8.Dyrekcja Diecezjalnego Studium Organistowskiego w Tarnowie zaprasza w swoje progi wszystkich chętnych, którzy kochają i chcą tworzyć muzykę sakralną i grać na organach. Szczegółowe informacje o rekrutacji i kształceniu w Diecezjalnym Studium Organistowskim w Tarnowie znajdują się na stronach internetowych.

9.Rodzinom z Miczaków Dolnych dziękujemy za posprzątanie i wystrój naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy ostatnie Rodziny z Miczaków Dolnych i pierwsze z Miczaków Górnych. Państwo: Halina i Bogdan Woźniak, Leszek i Bernadeta Pociecha, Andrzej i Halina Mysza, panie Mariola Zwierczyk, Stanisława Olchawa, panowie Bogdan Pociecha i Stanisław Pociecha. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

10.Spotkania:

 w poniedziałek o godzinie 19.00 – Odnowa w Duchu Świętym

 w środę o godzinie 19.00 – Grupa Młodzieżowa

11.Wczoraj z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Tadeusz Dziubanowski z Podgórza. Przeżył 93 lata. Polećmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu…