OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 MARCA 2024

1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu. Po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po południu, o godzinie 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a bezpośrednio po nich Msza św.

2. We wtorek na Mszę św popołudniową zapraszamy Dzieci i Rodziców Klas III.

3. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki są w następującym porządku:

15.00 – Droga Krzyżowa dla Dzieci

16.30 – Droga Krzyżowa dla Wszystkich

19.30 Droga Krzyżowa dla Młodzieży

4. W przyszłą sobotę będziemy przeżywać parafialny dzień chorych. O godzinie 8.30 możliwość spowiedzi, o godzinie 9.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych, a od godziny 10.30 udamy się z wizytą do domów chorych. Chorych można zapisywać do piątku w kancelarii lub zakrystii. Jeśli chorzy, których odwiedzamy w I pierwsze piątki potrzebowaliby spowiedzi, to trzeba ich również zapisać.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje, które będzie prowadził ks. prof. dr hab. Janusz Królikowski. Dokładny porządek rekolekcji podamy za tydzień.

6. Również w przyszłą niedzielę Koło Seniorów działające w Męcinie będzie rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy wielkanocne, prosząc o ofiarę 20 złotych na cele charytatywne.

7. Rodzinom z Podgórza dziękujemy za ich dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne rodziny z tego rejonu. Państwo: Aleksandra i Rafał Smoleń, Anna i Aleksander Smoleń, Małgorzata i Krzysztof Woźniak, Gabriela i Antoni Woźniak, Sylwia i Adrian Woźniak, pan Mieczysław Orzeł. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę o godzinie 10.30 i w poniedziałek o godzinie ustalonej z Siostrą.

w poniedziałek o godzinie 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

we wtorek na Mszę św. wieczorną – Rodzice i Dzieci Klas III