OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 MARCA 2024


 1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu. Po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po południu, o godzinie 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a bezpośrednio po nich Msza św.

 2. We wtorek na Mszę św popołudniową zapraszamy Dzieci i Rodziców Klas III.

 3. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki są w następującym porządku:

  15.00 – Droga Krzyżowa dla Dzieci

  16.30 – Droga Krzyżowa dla Wszystkich

  19.30 Droga Krzyżowa dla Młodzieży

 4. W przyszłą sobotę będziemy przeżywać parafialny dzień chorych. O godzinie 8.30 możliwość spowiedzi, o godzinie 9.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych, a od godziny 10.30 udamy się z wizytą do domów chorych. Chorych można zapisywać do piątku w kancelarii lub zakrystii. Jeśli chorzy, których odwiedzamy w I pierwsze piątki potrzebowaliby spowiedzi, to trzeba ich również zapisać.

 5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje, które będzie prowadził ks. prof. dr hab. Janusz Królikowski. Dokładny porządek rekolekcji podamy za tydzień.

 6. Również w przyszłą niedzielę Koło Seniorów działające w Męcinie będzie rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy wielkanocne, prosząc o ofiarę 20 złotych na cele charytatywne.

  7. Rodzinom z Podgórza dziękujemy za ich dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne rodziny z tego rejonu. Państwo: Aleksandra i Rafał Smoleń, Anna i Aleksander Smoleń, Małgorzata i Krzysztof Woźniak, Gabriela i Antoni Woźniak, Sylwia i Adrian Woźniak, pan Mieczysław Orzeł. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę o godzinie 10.30 i w poniedziałek o godzinie ustalonej z Siostrą.

  8. Spotkania:

  w poniedziałek o godzinie 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  we wtorek na Mszę św. wieczorną – Rodzice i Dzieci Klas III

  w czwartek o godzinie 18.00 – Chór

  w piątek o godzinie 18.30 – Grupa Młodzieżowa

  w sobotę o godzinie 9.00 – Kandydaci na Lektorów

  w sobotę o godzinie 10.00 – Schola

  w sobotę o godzinie 15.00 – Kandydaci do Bierzmowania