OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 MARCA 2023 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu. Za tydzień będzie zbiórka do puszek na rzecz Ukrainy.

2. Przypominamy, że Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek: o 16.30 dla Wszystkich, o 19.00 dla Młodzieży. Droga Krzyżowa jest również w niedzielę po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00. Droga krzyżowa dla dzieci będzie w piątek w ramach rekolekcji o godzinie 9.00.

3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym są w każdą niedzielę o godzinie 15.00, a bezpośrednio po nich Msza św.

4. W tym tygodniu w środę, czwartek i piątek rekolekcje dla Uczniów naszych szkół. Na godzinę 9.00 zapraszamy Dzieci klas I-III, a na godzinę 11.00 uczniów klas IV-VIII. Bardziej szczegółowy program znajduje się na stronie parafialnej.

5. Zachęcamy do nabywania baranków i paschalików wielkanocnych. Za małe prosimy o ofiarę 8 zł, a za duże 15 zł.

6. Rodzinom z Łęgów Wschodnich serdecznie dziękujemy za ich dyżur przy sprzątaniu kościoła. Na przyszły tydzień prosimy pierwsze Rodziny z Łęgów Zachodnich. Państwo: Barbara i Józef Baca, Danuta i Stanisław Oleksy, Marta i Adrian Smoleń, Monika i Sławomir Zygmunt, Renata i Zygmunt Woźniak, Monika i Arkadiusz Lachor. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek, o godzinie 9.00.

– w poniedziałek o godzinie 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

– we wtorek na Mszę św. o godzinie 17.00 – Dzieci klas III z Rodzicami

– w czwartek o godzinie 18.00 – Chór

– w piątek o godzinie 18.00 – Grupa Młodzieżowa