OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13 LISTOPADA 2022 – UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

1. Przeżywamy XXXIII niedzielę zwykłą – dziś świętujemy 16 rocznicę poświęcenia naszej nowej świątyni.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

w piątek – wspomnienie błog. Karoliny Kózkówny, święto Ruchu Czystych Serc

w przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – patronalne święto Akcji Katolickiej, Liturgicznej Służby Ołtarza i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

W przyszłą niedzielę przypada również Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego i Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.

Za tydzień będziemy również wybierać Członków Rady Parafialnej. Będą przygotowane listy, na których będziemy oddawać głoś na wybranego kandydata.

Ponieważ górny kościół jest coraz bardziej wychłodzony i chcemy zaczynać też pracę z montażem nowego nagłośnienia, dlatego od poniedziałku 14 listopada przeniesiemy się do dolnego kościoła.

Proszono nas by ogłosić: Zarząd Spółki Wodno-Ściekowej w Męcinie zwołuje osiedlowe zebrania członków Spółki oraz odbiorców wody z wodociągu Męcina. Zebrania rejonowe członków Spółki zostaną przeprowadzone w dniach od 15-go do 16-go listopada bieżącego roku. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.

Rodzinom z Łęgów koło Stacji dziękujemy za ich dyżur i troskę o czystość i piękno naszej świątyni. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny z tego rejonu. Państwo: Stanisława i Janusz Smoleń, Krystyna i Maciej Gaińscy, Agnieszka i Sylwester Mrozek, Jolanta i Janusz Kurczab, Maria i Roman Kudlik, Zofia i Wiesław Świerczek. Prosimy o sprzątanie wyjątkowo w piątek po Mszy wieczornej i w poniedziałek o godzinie 9.00.

Spotkania w tym tygodniu

Poniedziałek – o godzinie 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym