OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14 STYCZNIA 2024


 1. Dziś w naszej parafii przeżywamy odpust ku czci naszego patrona – św. Antoniego Opata. Kazania do nas głosi nasz dziekan – ks. prałat dr Wiesław Piotrowski. Po Mszy św. o godzinie 15.00 zapraszamy na koncert kolęd.

 2. W czwartek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

 3. Za tydzień w niedzielę o godzinie 13.00 zapraszamy na Koncert Noworoczny naszej Orkiestry.

 4. Również za tydzień w niedzielę, 21 stycznia na godzinę 16.00, zapraszamy do naszej Remizy Członków wszystkich grup parafialnych na Parafialny Opłatek i wspólne kolędowanie.

 5. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli zorganizować wczoraj przyjęcie Kolędników Misyjnych z naszej diecezji, a szczególnie: Kołu Gospodyń Wiejskich w Męcinie, naszym Seniorkom, paniom z CARITAS, Dyrekcji oraz Paniom ze SP nr 1, Druhom Strażakom, panu Walentemu Szubrytowi, Edwardowi Smoleniowi, Józefowi Oleksemu, państwu Piwowar, Rodzicom, Młodzieży oraz Dzieciom. Serdecznie dziękujemy również, wszystkim, którzy wsparli dzieło Kolędników Misyjnych. Dzieci z naszej parafii zebrały 23142 złote i 20 Euro.

 6. Przypominamy, że zapisy dzieci na konkurs kolęd są do przyszłej niedzieli.
 7. Seniorki działające przy świetlicy wiejskiej w Męcinie zapraszają Seniorów na wspólnie kolędowanie w dniu 24 stycznia – przyszła środa – o godzinie 11.00.

 8. Rodzinom z Wsi Południowej dziękujemy za dyżur w dbaniu o czystość naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne rodziny. Państwo: Marta i Daniel Wójcik, Maria i Józef Janusz, Maria i Jarosław Krzak, Magdalena i Tomasz Gawlik, pan Aleksander Śmietana. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00. Mieszkańcy Wsi Południowej kończą swój dyżur. Rozpoczną go Mieszkańcy Podgórza.

 9. Księża z Lipek od poniedziałku będą odprawiać po 15 int. pogrzebowych za śp: Katarzynę Florek i Jana Lupę oraz 2 int. pogrzebowe za śp: Bożenę Marcinkiewicz.

 10. Spotkania:

  w czwartek o godzinie 18.00 – Chór

  w sobotę o godzinie 10.00 – Schola