OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2 CZERWCA 2024


 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy dzień dziękczynienie w Polsce. Procesje Eucharystyczne będą dziś po Mszy św. o godzinie 11.00 oraz o godzinie 14.30. Będą one połączone z nabożeństwem czerwcowym. Dziś składka na cele budowlane. Już dziś chcemy prosić o pomoc w sobotę 29 czerwca. Będziemy wtedy rozbierać schody i każde ręce do pracy będą się liczyć. Planując wakacje już dziś zarezerwujcie sobie ten dzień, aby wesprzeć nasze prace.

 2. Procesje Eucharystyczne od poniedziałku do piątku będą po Mszy św. o godzinie 18.00 i również będą połączone z nabożeństwem czerwcowym.

 3. Od soboty nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie będą o godzinie 17.30, a w niedziele o godzinie 15.00.

 4. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

 5. W czwartek – I czwartek miesiąca – zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msze św. o 6.30 i 18.00. Po Mszy św. o godzinie 18.00 błogosławieństwo dzieci oraz wianków i tradycyjne cukierki. Po błogosławieństwie adoracja do godziny 21.00. Możliwość spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św. i w czasie adoracji od 19.30 do 21.00.

 6. W I piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. Msze św. o godzinie 6.30, 16.30 oraz o godzinie 18.00 z procesją dookoła kościoła. W tym dniu nie ma postu od mięsa.

 7. Ks. proboszcz wyjątkowo w tym miesiącu uda się do chorych w sobotę od godziny 8.00.

 8. W sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

 9. Serdecznie dziękujemy osobom, które przyczyniły się do pięknego przeżycia procesji Bożego Ciała, a szczególnie: siostrze Stefanii, Młodzieży z ks. Zbigniewem, Strażakom, Rodzinie SP nr 1, oraz Akcji Katolickiej i Odnowie w Duchu Świętym za przygotowanie ołtarzy; Dzieciom I Komunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiatki, chłopcom z dzwonkami, LSO, orkiestrze z panem Władysławem, niosących feretrony, sztandary i baldachim. OSP dziękujemy za zabezpieczenie trasy.

 10. Szkoła Nowej Ewangelizacji w Tarnowie oraz Diakonia Nowej Ewangelizacji w Nowym Sączu organizują w Domu Katechetycznym bł. Karoliny w Nowym Sączu kurs: „Nowe Życie” w dniach 14 – 16 czerwca. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu z kościoła.

 11. Opto – Bus w środę 5 czerwca zaprasza na bezpłatne badanie wzroku od 11.30 do 13.00 na parkingu koło remizy. Zapisy pod numerem 570 107 107. Szczegóły na plakacie.

 12. Rodzinom z Miczaków Dolnych i Miczaków Górnych dziękujemy za posprzątanie i wystrój naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne Rodziny z Miczaków Górnych. Państwo: Patrycja i Jan Chudy, Ewelina i Maciej Chudy, Renata i Stanisław Pociecha, Maria i Stanisław Pawlik, panowie: Stanisław Ostasz i Marian Pociecha .Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

  12. Spotkania:

  w czwartek o godzinie 19.00 – Chór

  w sobotę o godzinie 9.00 – Kandydaci na Ministrantów