OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20 SIERPNIA 2023


 1. Przeżywamy XX niedzielę zwykła w ciągu roku. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

 2. W sobotę wypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godzinie: 6.30, o 16.00 przy kapliczce na Miczakach koło państwa Jabłońskich i o 18.00.

 3. Za tydzień na Mszy św. Dożynkowej o godzinie 11.00 z Mieszkańcami Szczepieńca będziemy Panu Bogu dziękować za tegoroczne zbiory. Serdecznie zapraszamy.

 4. NSZZ Solidarność organizuje wyjazd na Ogólnopolskie Dożynki na Jasnej Górze w 3 września 2023 roku. Zapisy i szczegóły wyjazdu u panów: Wojciecha Włodarczyka i Kazimierza Woźniaka.
 5. Siostra Magdalena Orczykowska bardzo dziękuje za złożone w ubiegłą niedziele ofiary, które łącznie wyniosły 11564 złote.

 6. Ks. Mieczysław Smoleń wraz z Rodziną serdecznie dziękują wszystkim Uczestnikom pogrzebu ich Taty za przyjęte Komunie święte oraz złożone intencje Mszy św. 

 7. W piątek na godzinę 9.00 zapraszamy chętnych do pielęgnacji przykościelnych rabatek.

 8. Księża z Lipek odprawiają po 15 int. pogrzebowych za śp. Helenę Basiaga i Kazimierza Smolenia, a ks. Zbigniew na urlopie za śp. Katarzynę Jabłońską.

 9. Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin zaprasza do wzięcia udziału w dwusemestralnym Diecezjalnym Studium Rodziny. Zajęcia będą odbywać się od września do czerwca w jedną sobotę miesiąca w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. Uczestnicy zajęć otrzymają wiadomości m. in. za zakresu: naturalnych metod rozpoznawania płodności, psychologii małżeństwa i rodziny, prawa kanonicznego, teologii. Szczegółowe informacje na stronie www.drtarnow.pl i w kancelarii parafialnej.

 10. Rodzinom ze Szczepieńca serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na następny tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Elżbieta i Zdzisław Zielińscy, Barbara i Józef Cedzidło, Agnieszka i Łukasz Cedzidło, Krystyna i Robert Orzeł, Bożena i Henryk Pociecha, pan Jarosław Bukowiec. Bardzo prosimy o sprzątanie w piątek o godzinie 18.30 (z racji uroczystości w sobotę) i w poniedziałek o godzinie 9.00.

 11. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Oleksego, Katarzynę Jabłońską oraz Kazimierza Smolenia. Polećmy Ich dusze Bożemu Miłosierdziu…