OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 STYCZNIA 2024

1. Przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. O godzinie 13.00 Koncert Noworoczny naszej orkiestry, a o godzinie 16.00 w Remizie Spotkanie Opłatkowe Członków wszystkich Grup Parafialnych. Zapraszamy.

2. Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia wszystkim Babciom i Dziadkom naszej parafii.

3. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

w piątek – Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce

w sobotę – Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

w przyszłą niedzielę – Światowy Dzień Chorych na Trąd

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00 zapraszamy na 10 minutowy występ grupy kolędniczej, a po nim Konkurs Kolęd Dzieci do lat 6.

5. Przypominamy, że Seniorki działające przy świetlicy wiejskiej w Męcinie zapraszają Seniorów na wspólnie kolędowanie w środę – 24 stycznia – o godzinie 11.00.

6. Również Biblioteka Publiczna w Męcinie zaprasza na się wspólne kolędowanie w piątek – 26 stycznia – o godzinie 16.00. W programie występy zespołu „Przyszowianie”, Grupy Seniorów „Tradycja” z Męciny oraz Jana Lorka z „Gawędą o staropolskich zwyczajach kolędowania”.

7. Rodzinom z Wsi Południowej dziękujemy za ich dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy już pierwsze rodziny z Podgórza. Państwo: Aneta i Stanisław Lachor, Ewa i Krzysztof Lachor, Anna i Andrzej Tobiasz, Iwona i Sylwester Tobiasz, Krystyna i Andrzej Wójcik, Barbara i Stanisław Świerczek. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

w czwartek o godzinie 18.00 – Chór

w piątek o godzinie 18.00 – Grupa Młodzieżowa