OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23 CZERWCA 2024


 1. Przeżywamy XII niedzielę zwykłą w ciągu roku. Na Mszy św. o godzinie 9.00 przyjęcie kandydatów na ministrantów do grona aspirantów. Przypominamy, że dziś Msza św. o godzinie 15.00 będzie sprawowana na cmentarzu. Panie z CARITAS od godziny 8.00 do 15.00 przed cmentarzem będą rozprowadzać znicze.

 2. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie są o godzinie 17.45, a w niedziele o godzinie 15.00.

 3. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

  – w poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o 6.30 i 18.00.

  – w sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – składka w tym dniu jest przeznaczona do dyspozycji Ojca Świętego (tzw: świętopietrze). Msze św. o godzinie 6.30, 9.00 i 18.00

 4. We wtorek o godzinie 15.30 zakończenie roku dla Dzieci z Przedszkola Montessori.

 5. Za tydzień w niedzielę kazania do nas wygłosi nasz Rodak – ks. Stanisław Worwa, a naszą składką wesprzemy Jego działalność misyjną.

 6. Również za tydzień – na początku wakacji będzie po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów i błog. Kierowców. Ofiara zbierana przy tej okazji, jak co roku, zostanie przeznaczona na zakup pojazdów dla Misjonarzy.

 7. Ks. Kazimierz Trybuła w najbliższym czasie odprawi 20 int. pogrzebowych za śp. Józefa Siciarza, a księża z Lipek 12 int. za śp. Tadeusza Dziubanowskiego, 15 int. za Józefa Smolenia i 15 int. za Ludwika Krzaka.

 8. W sobotę na godzinę 7.30 prosimy do pomocy przy rozbiórce schodów. Jeśli mamy możliwość to zabierzmy łopaty, taczki, narzędzia do skuwania betonu. Z góry dziękujemy za zrozumienie i pomoc.

 9. Od soboty na czas trwania prac (około 2 miesięcy) Msze św. będą sprawowane w dolnym kościele.

 10. Od najbliższego czwartku Msze św. popołudniowe w czwartki będą odprawiane w zabytkowym kościele. Kończą się tam prace przy przedsionku przewidziane na ten rok, zostały już zabrane rusztowania, więc możemy wrócić do sprawowania Eucharystii.

 11. Ks. Kustosz z Bazyliki Nawiedzenia NMP w Tuchowie zaprasza na Wielki Odpust Tuchowski w dniach od 29 czerwca do 7 lipca br. Szczegółowy program odpustu jest w gablocie.

 12. Rodzinom z Miczaków Górnych dziękujemy za posprzątanie i wystrój naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy ostatnie Rodziny z tego rejonu. Państwo: Monika i Adam Krzak, Renata i Józef Jabłońscy, Anna i Stanisław Piotrowscy, Halina i Zbigniew Tyszkowscy, pani Krystyna Tyszkowska. Bardzo prosimy o sprzątanie w piątek po Mszy św. wieczornej i w poniedziałek o godzinie 9.00. Mieszkańcy Miczaków Górnych kończą swój dyżur, a rozpoczną go Mieszkańcy Bukowca.

  13. Spotkania:

  w poniedziałek o godzinie 19.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  w czwartek o godzinie 19.00 – Chór