OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23 KWIETNIA 2023


  1. Przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

  2. Jutro przeniesiona z niedzieli Uroczystość św. Wojciecha – głównego Patrona Polski. Msze św. o 6.30 i 18.00

  3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwa majowe. W niedziele będą one o 15.00 , a po nich Msza św. w dni powszednie po Mszy o godzinie 18.00. Zachęcamy do modlitwy Litanią Loretańską zarówno w kościele jak i przy kapliczkach, podtrzymując naszą piękną polską tradycję.

  4. Również w przyszłą niedzielę wypada niedziela modlitw za kierowców.

  5. Rodzinom z Łęgów Zachodnich dziękujemy za wysprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny. Państwo: Magdalena i Rafał Bednarek, Anna i Mariusz Górszczyk, Ewa i Zbigniew Górscy, Małgorzata i Marcin Oleksy, Halina i Marek Piwowar, Krystyna i Eugeniusz Oleksy. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

  6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp Genowefa Świerczek. Polećmy Jej duszę Bożemu Miłosierdziu…

  7. Spotkania: Poniedziałek po Mszy św. wieczornej – Odnowa w Duchu Świętym

    Piątek – o godzinie 19.00 – Grupa Młodzieżowa

Sobota – o godzinie 9.00 – kandydaci na ministrantów

Sobota – o godzinie 10.00 – Schola