OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 LISTOPADA 2023


 1. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu – litania i akt poświęcenia Chrystusowi Królowi, za który możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 2. We wtorek – 14 rocznica konsekracji biskupiej ks. bpa Andrzeja Jeża. Polecajmy go w naszych modlitwach.

 3. W czwartek Mszy św. o godzinie 17.00 będziemy zawierzać Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych w kończącym się już roku liturgicznym. Odeszli do Pana śp: Tadeusz Pociecha, Stanisław Smoleń, Genowefa Noga, Józef Sojka, Rozalia Jabłońska, Kazimiera Świerczek, Ludwika Smoleń, Kazimiera Król, Tadeusz Frączek, Eugeniusz Zawadzki, Stanisława Siciarz, Genowefa Świerczek, Piotr Pociecha, Stanisław Sędzimir, Helena Pociecha, Jerzy Woźniak, Andrzej Smoleń, Helena Basiaga, Jan Oleksy, Kazimierz Smoleń, Katarzyna Jabłońska, Adam Jasiński, Waleria Świerczek, Barbara Wiewióra, Helena Dudzik, Władysław Bugański, Genowefa Bednarek, Józef Pociecha, Halina Michalak.

 4. W tym tygodniu wypada I Piątek i I Sobota grudnia. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św. oraz w czwartek na adoracji od 18.30 do 20.00, w piątek od 15.00 do 15.30 i od 16.15 do 17.00. Msze w i Piątek o 6.30, 15.30 i 17.00, w I Sobotę o 7.00 i 17.00. O poprowadzenie różańca wynagradzającego prosimy Róże Różańcowe Mężczyzn.

 5. Do chorych ks. proboszcz uda się w I Piątek od godziny 8.00, a ks. Zbigniew w I Sobotę od godziny 8.30.

 6. Za tydzień rozpoczynamy święty czas Adwentu.

 7. Księża z Lipek odprawiają 15 int. pogrzebowych za śp. Józefa Pociechę oraz po 10 za śp. Halinę Michalak i Barbarę Wiewióra.

 8. Ks. Stanisław Worwa i ks Misjonarze od 1 grudnia odprawią Msze św. gregoriańskie (po 30 intencji) za śp: Halinę Michalak, Józefa Pociechę, Genowefę Bednarek, Władysława Bugańskiego, Helenę Dudzik, Barbarę Wiewióra, Adama Jasińskiego, Walerię Świerczek i Kazimierza Smolenia.

 9. Rodzinom z Zadziela dziękujemy za dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień ostatnie Rodziny z tego rejonu oraz pierwsze Rodziny z Wsi Południowej. Państwo: Anita i Paweł Orzechowscy, Stanisława i Stanisław Orzechowscy, Kamila i Dariusz Sikora, Elżbieta i Piotr Orczykowscy, Beata i Bogdan Orczykowscy, pani Barbara Pacholarz. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

 10. Spotkania:

  W poniedziałek po Mszy św. o 17.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  W czwartek o godzinie 18.00 – Chór

  W sobotę o 10.00 – Schola