OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27 SIERPNIA 2023


  1. Przeżywamy XXI niedzielę zwykłą w ciągu roku. Na Mszy św. o godzinie 11.00 z Mieszkańcami Szczepieńca będziemy Panu Bogu dziękować za tegoroczne zbiory. Już dziś chcemy prosić Mieszkańców Łęgów o przygotowanie Dożynek w przyszłym roku.

  2. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca września. Spowiedź w czwartek pół godziny przed każdą Mszą św. oraz czasie adoracji od 19.30 do 21.00.

  3. W I piątek Msze św. o 6.30, 16.30 i 18.00. Spowiedź rano i po południu od 15.30 do 16.30 i od 17.15 do 18.00. W I piątek, ponieważ jeszcze nie ma szkoły, razem z ks. Zbigniewem udamy się do chorych od godziny 8.00.

  4. W I sobotę o poprowadzenie różańca wynagradzającego o godzinie 6.30 prosimy CARITAS.

  5. Za tydzień składka budowlana, a po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00 zmiana tajemnic różańcowych.

  6. Przypominamy, że NSZZ Solidarność organizuje wyjazd na Ogólnopolskie Dożynki na Jasnej Górze w 3 września 2023 roku. Zapisy i szczegóły wyjazdu u panów: Wojciecha Włodarczyka i Kazimierza Woźniaka.

  7. Bardzo dziękujemy za piątkowe plewienie zieleni przy kościele.

  8. Rodzinom ze Szczepieńca serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na następny tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Patrycja i Stefan Jareccy, Grażyna i Dariusz Woźniak, Lidia i Ryszard Oleksy, Edyta i Jacek Chudy, Edyta i Jan Woźniak, pani Barbara Woźniak. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

  9. W sobotę odszedł do wieczności śp. Adam Jasiński, lat 71 z Paszkowca. Jego pogrzeb będzie we wtorek o godzinie 14.00. Polećmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu…