OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 KWIETNIA 2024


 1. PrzeżywamyNiedzielę – dzień modlitw za kierowców. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

 2. Siostra Magdalena serdecznie dziękuje Wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiarę na Jej zgromadzenie. Zebrano 8633,10 zł. Bóg zapłać.

 3. W poniedziałek przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

 4. W środę wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika – rozpoczęcie Nabożeństw Majowych. W dni powszednie będą one o 17.30 – po nich Msza św, a w niedzielę o 15.00 i bezpośrednio po nich Msza św. 

 5. W piątek – Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w kościele o godzinie 7.00, o 9.00 – za Ojczyznę i o 15.00 nabożeństwo majowe i po nim Msza św. Dodatkowo będzie Msza św przy kapliczce nad kamieniołomem o godzinie 11.00.

 6. W sobotę Msze św. o godzinie 7.00, o 16.00 przy kapliczce na ul. Rolnej i o 18.00. O poprowadzenie różańca wynagradzającego prosimy Akcję Katolicką.

 7. Możliwość spowiedzi przed I Piątkiem codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. oraz w czwartek na adoracji od godziny 19.30 do 21.00. Do chorych, z racji Uroczystości w piątek, udamy się w sobotę od godziny 8.30.

 8. Jest organizowana pielgrzymka do Meksyku między 20 stycznia a 2 lutego 2025 roku (12 dni). Orientacyjny koszt to 3500 dolarów. Chętni mogą zapisywać się u pana Edwarda Smolenia lub w kancelarii do 19 maja. Dokładny przebieg pielgrzymki podamy w najbliższych dniach na stronie internetowej.

 9. Ks. Stanisław i Ks. Misjonarze w miesiącu maju odprawiać będą Msze św. gregoriańskie (po 30 intencji pogrzebowych) za śp: Józef Smoleń, Józef Siciarz, Jerzy Wiewióra, Mikołaj Wojtas, Ludwik Krzak, Kazimierz Wójcik, Stanisława Wójcik, Ireneusz Lachor, Janina Pociecha i Anna Chudy.

  10. Rodzinom z Miczaków Dolnych dziękujemy za ich dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne rodziny z tego rejonu. Państwo: Dorota i Krzysztof Gawlik, Małgorzata i Paweł Trzeciak, Agata i Stanisław Lorek, Monika i Adam Włodarczyk, panie: Beata Oleksy i Grażyna Siciarz. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

  11. Spotkania:

  w poniedziałek o godzinie 19.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  we wtorek o godzinie 19.00 – Grupa Młodzieżowa