OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31 GRUDNIA 2023


 1. Dziś Święto Święto Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa – dzień jubileuszy małżeńskich w naszej diecezji. Będziemy polecać Pana Bogu wszystkie małżeństwa naszej parafii i na wszystkich Mszach będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Na Mszy św. z nieszporami o godzinie 15.00 będziemy dziękować za miniony rok. Będzie kazanie na zakończenie roku, a po Mszy św. wystawienie Suplikacje i dziękczynne Te Deum.

 2. Dzisiaj po Mszach św. o godzinie 9.00 i 11.00 przy żywej szopce na cele misyjne będzie kolędował nasz zespół muzyczny.

 3. Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę wsparli rodzinę państwa Wiewióra. Zebraliśmy kwotę 13640 złotych. Bóg zapłać.

 4. W poniedziałek 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – jest to święto obowiązkowe. Msze św. jak w każdą niedzielę.

 5. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota stycznia. Możliwość spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św. oraz w czwartek na adoracji od 18.30 do 20.00. Msze św. w czwartek o 6.30 i 17.00, w piątek o 6.30, 15.30 i 17.00.

 6. W sobotę – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) – Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. O poprowadzenie różańca wynagradzającego o 6.30 prosimy Róże Różańcowe Kobiet.

 7. W sobotę składka przeznaczona jest na cele misyjne, a jeśli u kogoś nie było Kolędników Misyjnych, będzie możliwość złożenia ofiary do puszki na ten cel przed każdą Mszą św. 

 8. Z wizytą do chorych ks. proboszcz uda się w I piątek od godziny 8.00, a ks. Zbigniew również w I piątek od godziny 13.00.

 9. Za tydzień w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Po Mszy św. o godzinie 11.00 zapraszamy na koncert bożonarodzeniowy chóru LimaNovum.

 10. W niedziele, 28 stycznia po Mszy św. o godzinie 11.00, zapraszamy Dzieci do lat 6 konkurs kolęd. Zapisy dzieci do niedzieli 21 stycznia.

 11. Rodzinom z Wsi Południowej dziękujemy za dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień kolejne Rodziny z tego rejonu: Państwo: Krystyna i Wojciech Świerczek, Lucyna i Włodzimierz Stasik, Krystyna i Józef Kuźma, Anna i Krystian Wójs, panie: Anna Kuźma, Krystyna Kucharska, . Bardzo prosimy o sprzątanie w piątek (z racji święta w sobotę) i w poniedziałek o godzinie 9.00.

 12. Spotkania:

  w czwartek o godzinie 18.00 – Chór