OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 LISTOPADA 2023


 1. Przeżywamy XXXI niedzielę zwykłą w ciągu roku – niedzielę adoracyjną. Po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00 zmiana tajemnic różańcowych.

 2. W sobotę 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. o 7.00, 9.00 – za Ojczyznę i 17.00. Po Mszy św. o godzinie 9.00 złożenie wiązanek i zniczy przy Obelisku Zmarłych za Ojczyznę i chwila wspólnej modlitwy.

 3. W przyszłą niedzielę, 12 listopada przypada w naszej parafii – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła. Będziemy dziękować za dar nowej świątyni i modlić się za wszystkich jej budowniczych.

 4. Również za tydzień zbiórka do puszek na fundusz „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. W tym roku będziemy zbierać na pomoc ofiarom konfliktu w Ziemi Świętej. O przeprowadzenie zbiórki prosimy CARITAS.

 5. Różaniec za zmarłych z wypominkami jest odmawiany codziennie przez cały listopad w dni powszednie o 16.30, a w niedziele o 14.30.

 6. Bardzo dziękujemy za składane ofiary na „Wypominki”. Bóg zapłać.

 7. Serdecznie dziękujemy panu Adamowi Jabłońskiemu oraz naszemu oddziałowi CARITAS za zbiórkę na rzecz najbardziej potrzebujących przy cmentarzu. Dziękujemy Wszystkim za zakupy zniczy. Zebrano kwotę 3420 złotych.

 8. Wyjazd osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Medjugorie we wtorek o godzinie 17.00 z parkingu obok kościoła.

 9. Rodzinom z Zadziela dziękujemy za dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Monika i Grzegorz Antkiewicz, Urszula i Andrzej Piwowar, Agnieszka i Tomasz Pawlik, Małgorzata i Zbigniew Król, Lilianna i Józef Leśniak, Małgorzata i Mirosław Leśniak. Bardzo prosimy o sprzątanie wyjątkowo w piątek po Mszy św. wieczornej i w poniedziałek o godzinie 9.00.

 10. Spotkania:

  W poniedziałek po Mszy św. o 17.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  W poniedziałek o godzinie 19.15 – krótkie spotkanie Rady Duszpasterskiej

  We wtorek po Mszy św. wieczornej – Dzieci I Komunijne z Rodzicami

  We wtorek o godzinie 18.00 – Chór

  W czwartek o godzinie 18.00 – Chór

  W piątek o godzinie 19.00 – Młodzież