OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 MAJA 2024


 1. tym tygodniu przeżywamy Kwartalne dni modlitw o urodzaje – Dni Krzyżowe: W poniedziałek, wtorek i środę, o 17.30 udamy się w procesji błagalnej o urodzaje, oraz o Boże błogosławieństwo w życiu i pracy naszych rodzin do następujących kapliczek:

  Poniedziałek – koło Państwa Cieślików

  Wtorek – koło Państwa Lupów

  Środa – koło Państwa Dudczyków 

  Po procesji Msza św. Zapraszamy całą parafię, bo każdy potrzebuje chleba do życia. Zapraszamy Służbę Liturgiczną, DSM, niosących sztandary i feretrony. Bardzo prosimy Strażaków o zabezpieczenie trasy.

 2. W środę wypada Uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika – głównego patrona Polski i naszej diecezji. Msze św. o 6.30 i po majówce około 18.00. Program tygodniowego odpustu w Szczepanowie jest zamieszczony w gablocie. Ks. Kustosz zaprasza.

 3. W piątek rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego. Będzie ona połączona z nabożeństwem majowym.

 4. W piątek i sobotę o godzinie 9.00 prosimy o pomoc wszystkich chętnych przy pielęgnacji przykościelnych rabatek.

 5. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 6. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w dni powszednie są o godzinie 17.30, a w niedziele o godzinie 15.00.

  7. Rodzinom z Miczaków Dolnych dziękujemy za ich dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne rodziny z tego rejonu. Państwo: Barbara i Mieczysław Włodarczyk, Anna i Mirosław Świerczek, Maria i Mariusz Łukasik, Katarzyna i Wojciech Łukasik, Marta i Marcin Radzięta, pan Józef Król. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

  8. Spotkania:

  w poniedziałek o godzinie 19.00 – Odnowa w Duchu Świętym

  w czwartek o godzinie 19.00 – Chór

  w piątek o godzinie 19.00 – Grupa Młodzieżowa

  w sobotę o godzinie 9.00 – Kandydaci na ministrantów

  w sobotę o godzinie 10.00 – Schola

  w sobotę o godzinie 15.00 – Dzieci klas III