OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 MARCA 2023 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przeżywamy II niedzielę Wielkiego Postu. Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes. Dziś z racji prowadzonych nabożeństw Drogi Krzyżowej, prosimy dokonać zmian tajemnic różańcowych we własnym zakresie.

2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek: o 15.30 dla Dzieci, o 16.30 dla Wszystkich, o 19.00 dla Młodzieży. Droga Krzyżowa będzie również w niedzielę po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00. Przewodników prosimy o jej przeprowadzenie.

3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą w każdą niedzielę o godzinie 15.00, a bezpośrednio po nich Msza św.

4. Zachęcamy do nabywania baranków i paschalików wielkanocnych. Za małe prosimy o ofiarę 8 zł, a za duże 15 zł.

5. Dziękujemy Rodzinom z Łęgów Wschodnich za posprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny tego rejonu. Państwo: Maria i Wiesław Krzak, Małgorzata i Kamil Krzak, Ewelina i Piotr Sojka, Dorota i Wiesław Sojka, Urszula i Karol Bednarek, panowie: Jerzy Bednarek i Tadeusz Wójcik. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek, o godzinie 9.00. Mieszkańcy Łęgów Wschodnich kończą swój dyżur, a rozpoczną go mieszkańcy Łęgów Zachodnich.

– w poniedziałek o godzinie 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

– w czwartek o godzinie 18.00 – Chór