OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 KWIETNIA 2024

1. Przeżywamy Święto Bożego Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy Koronkę i zawierzając się Bożemu Miłosierdziu. Jest to również święto patronalne CARITAS. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc potrzebującym w naszej parafii. Bóg zapłać. Dzisiejszym świętem rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Od poniedziałku do piątku po każdej Mszy św. popołudniowej będzie wystawienie Najświętszego sakramentu i odmówimy Koronkę, a w sobotę Koronka będzie o godzinie 17.30 – pół godziny przed Mszą św. Dziś również zbiórka do puszek na rzecz CARITAS Diecezji Tarnowskiej. Po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek przypada przeniesiona z 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Uroczystość ta jest również Dniem Świętości Życia. Msze św. o 6.30 i 18.00.

3. Za tydzień – Niedziela Biblijna, którą rozpoczniemy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W tym dniu będziemy gościć ks. Jana Barana – misjonarza z Boliwii. Składką wesprzemy Jego pracę misyjną.

4. Już dziś chcemy zaprosić na Mszę św. w niedzielę 21 kwietnia o godzinie 11.00, na której będzie miała miejsce uroczystość ślubów wieczystych naszej siostry Magdaleny Orczykowskiej.

5. Rodzinom Bierzmowanych dziękujemy za ich dyżur w dbaniu o czystość i piękno naszego kościoła. Na następny tydzień prosimy kolejne rodziny z Miczaków Dolnych. Państwo: Beata i Michał Pawlik, Barbara i Jan Dudzik, Teresa i Tadeusz Wilczyńscy, Celina i Józef Łukasik, Anna i Dariusz Wiśniewscy, pan Krzysztof Zygmunt. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

w poniedziałek o godzinie 19.00 – Odnowa w duchu Świętym

w środę o godzinie 19.00 – Redakcja Skibowego Kamienia

w czwartek o godzinie 19.00 – Chór

w piątek o godzinie 19.00 – Grupa Młodzieżowa