OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 MAJA 2023 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA


 1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. Dziś odpust w Pisarzowej, suma o godzinie 11.00. Składka budowlana na cele naszej parafii.

 2. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w kościele są w niedziele o godzinie o 15.00, po nich Msza św. a w dni powszednie po Mszy o godzinie 18.00.

 3. W poniedziałek 8 maja przypada Uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika, patrona Polski i naszej diecezji. Msze św. o 6.30 i 18.00. szczegółowy program tygodniowego odpustu ku czci św. Stanisława w Szczepanowie jest w gablocie.

 4. W sobotę na godzinę 19.00 zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Przewodniczył mu będzie i kazanie wygłosi nasz Rodak – ks. Dawid Włodarczyk. O poniesienie figury MB Fatimskiej i poprowadzenie różańca prosimy Róże Różańcowe Kobiet.

 5. Proszono nas by ogłosić: W związku z planowaną budową linii kolejowej, Urząd Gminy Limanowa zaprasza zainteresowanych Mieszkańców Męciny na spotkanie, które odbędzie się we wtorek – 9 maja 2023 – o godzinie 16.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Pisarzowej. Podpisany: Sołtys Wsi Męcina.

 6. Rodzinom z Łęgów Zachodnich dziękujemy za wysprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień ostatnie rodziny z tego rejonu i pierwsze ze Wsi Północnej. Państwo: Danuta i Edward Smoleń, Katarzyna i Marek Dębscy, Barbara i Karol Janusz, Iwona i Tomasz Orzeł, Halina i Paweł Woźniak, pani Elżbieta Pociecha. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

 7. Spotkania:

  Poniedziałek po Mszy św. wieczornej – Odnowa w Duchu Świętym

  Środa po Mszy św. wieczornej – Dzieci Klas III z Rodzicami

  Czwartek o godzinie 19.00 – Chór

  Piątek o godzinie 19.00 – Grupa Młodzieżowa

  Sobota o godzinie 9.00 – Kandydaci na Ministrantów