OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 LIPCA 2023


  1. Przeżywamy XIV niedzielę zwykła w ciągu roku. Dziś kazania do nas wygłosi ks. Stanisław Worwa, a składka jest naszą pomocą dla Jego działalności misyjnej w Czadzie.

  2. W czwartek – 13 lipca na godzinę 19.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, któremu będzie przewodniczył i kazanie do nas wygłosi ks. Przemysław Gawlik. O poniesienie figury i odmawianie różańca prosimy Odnowę w Duchu Świętym.

  3. Zapraszamy do zwiedzania zabytkowego kościoła. Jest on otwarty do 30 września w następujących godzinach: od czwartku do soboty od 9:00 do 13.00 i od 13.30 do 18:00 a w niedzielę w od 12:00 do 17:00.

  4. Chętnych, którzy chcą pomóc przy plewieniu naszych przykościelnych rabatek zapraszamy w piątek od godziny 9.00. Prosimy by przynieść grabki i motyki.

  5. Spotkanie przed pielgrzymkowe do Ziemi Świętej będzie w sobotę, 15 lipca, o godzinie 17.00 na plebanii.

  6. Nasze Dożynki Parafialne w tym roku będą w ostatnią niedzielę sierpnia (27.08), a o ich przygotowanie prosimy mieszkańców Szczepieńca.

  7. Rodzinom ze Wsi Północnej dziękujemy za wysprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Małgorzata i Kazimierz Szołdrowscy, Urszula i Grzegorz Lupa, Maria i Wiesław Dudczyk, Monika i Paweł Dudczyk, Jadwiga i Marek Wojtas, panowie: Eugeniusz Janusz i Stanisław Lupa. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.