OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 STYCZNIA 2023

1. Dziś przeżywamy odpust ku czci św. Antoniego Opata. Uroczysta suma o godz. 11.00. O 13.00 zapraszamy na koncert noworoczny naszej orkiestry.

2. We wtorek będziemy przeżywać Dzień Judaizmu w Kościele w Polsce.

3. Od środy rozpoczyna Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do codziennej modlitwy w tej intencji.

4. W nadchodzącą sobotę Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o sobie w tych dniach.

5. Za tydzień składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

6. Już dziś zapraszamy na spotkanie opłatkowe dla Grup Parafialnych, które odbędzie się za 2 tygodnie w niedzielę 29 stycznia o godzinie 16.30 w budynku OSP w Męcinie.

7. Serdecznie gratulujemy naszym Kolędnikom Misyjnym za zajęcie I miejsca w konkursie strojów kolędniczych na Diecezjalnym Spotkaniu Kolędników Misyjnych wczoraj w Jodłowej. Gratulujemy również czwórce Laureatów Konkursu Wiedzy Misyjnej. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Kolędników. Zapraszamy za rok.

8. Proszono nas by ogłosić, że szczepienia dla psów przeciw wściekliźnie będą w Męcinie w sobotę 21 stycznia 2023. Szczegóły w gablotach.

W poniedziałek o godzinie 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym

W czwartek o godzinie 18.00 – Chór

W sobotę o godzinie 10.00 – Schola

7. Serdecznie dziękujemy Rodzinom z Łęgów Wschodnich za posprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny tego rejonu. Państwo: Danuta i Wiesław Świerczek, Zofia i Stanisław Pawlik, Anna i Piotr Biedroń, Paulina i Andrzej Pawlik, Agnieszka i Leszek Starzyk, Aleksandra i Stanisław Świerczek. Prosimy o sprzątanie w sobotę i poniedziałek o godzinie 9.00.