OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 PAŹDZIERNIKA 2022


  1. Przeżywamy XXX niedzielę zwykłą w ciągu roku – Niedzielę Misyjną, którą rozpoczynamy Tydzień Modlitw w Intencji Misji. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele misyjne.

  2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

w piątek – święto św. Szymona i Judy Tadeusza – Apostołów

  1. Dziś Seniorki działające przy świetlicy w Męcinie organizują kiermasz rękodzieła ludowego i wiązanek na groby po dopołudniowych Mszach św. (po godzinie 7.00, 9.00 i 11.00). Dochód będzie przeznaczony na cele charytatywne.

  2. Jak co roku, nasz parafialny CARITAS, będzie od przyszłej niedzieli przy cmentarzu rozprowadzał znicze. W niedzielę – 30.X – po Mszach dopołudniowych, w poniedziałek – 31.X – od 10.30 do 15.00 i w Uroczystość Wszystkich Świętych od 8.00 do 14.00.

  3. Dziś i w niedzielę za tydzień możemy na karteczkach zgłaszać kandydatów do Rady Parafialnej . Urna do zgłaszania kandydatów jest przy wejściu do kościoła.

  4. Chętnych Rodziców do pomocy przy organizacji Kolędników Misyjnych zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę po Mszy św. wieczornej.

  1. Rodzinom z Zakrętka dziękujemy za ich dyżur i troskę o czystość i piękno naszej świątyni. Na przyszły tydzień prosimy pierwsze rodziny z Łęgów koło Stacji. Państwo: Elżbieta i Józef Wojtaszczyk, Barbara i Janusz Smoleń, Lidia i Jarosław Wójs, Celina i Maciej Lachor, Dorota i Jacek Wróbel, pan Stanisław Polakiewicz. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

8. Jest do nabycia nowy numer Misji Dzisiaj z tarnowską wkładką o Kościele w Czadzie. Jest w niej list naszego rodaka – ks. Stanisława. Zachęcamy do lektury.

9. Serdecznie dziękujemy Rodzinie z Kielc za ofiarę na potrzeby parafii.

10. Spotkania w tym tygodniu

Poniedziałek po Mszy św. wieczornej – Odnowa w Duchu Świętym

Czwartek – o godzinie 19.00 – Chór

Piątek – o godzinie 19.00

Sobota – o godzinie 9.00 – Ministranci