OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 LISTOPADA 2022

1. Przeżywamy XXXII niedzielę zwykłą – niedzielę adoracyjną. Po Mszach św. o godzinie 7.00 i 11.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

W środę – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

W piątek – Narodowe Święto Niepodległości – Msze św. o godzinie 7.00, 9.00 – za Ojczyznę i 17.00. Po Mszy św. o 9.00 złożenie wiązanek przy obelisku obok kościoła.

W sobotę – wspomni9enie św. Jozafata – bpa i męczennika

Za tydzień w niedzielę Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego. Będziemy dziękować za dar nowej świątyni i polecać tych, którzy ją wznosili.

Serdecznie dziękujemy panu Adamowi Jabłońskiemu i naszemu oddziałowi CARITAS za kwestę sprzedaży świec na rzecz potrzebujących w naszej parafii

Księża z Lipek w listopadzie odprawią 14 int. pogrzebowych za śp Andrzeja Galicę, 10 za śp. Jana Lupę i 16 za śp. Franciszka Oleksego.

Wypominki roczne są czytane przez cały rok w niedzielę przed Mszami o godzinie 7.00, 9.00 i 11.00. Tam gdzie nie było podkreślonej godziny, wypominki będą czytane przed Mszą o godzinie 11.00. Wypominki listopadowe czytamy od poniedziałku do soboty o 16.30 z różańcem za zmarłych, oraz w w niedziele listopada o 14.30.

Rodzinom z Łęgów koło Stacji dziękujemy za ich dyżur i troskę o czystość i piękno naszej świątyni. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny z tego rejonu. Państwo: Edyta i Marek Olesiak, Joanna i Szymon Jędrzejek, Anna i Tomasz Firlej, Teresa i Stanisław Jabłońscy, Krystyna i Stefan Kosińscy, pan Jan Lachor. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

Spotkania w tym tygodniu

Poniedziałek – o godzinie 18.00 – Odnowa w Duchu Świętym