XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06.2021


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA- 27.06.2021 R.

1.  Dziękujemy dziś ks. Stanisławowi za wygłoszone do nas Słowo Boże.  Naszą dzisiejszą ofiarą wspieramy Jego parafię w Czadzie. Dziękujemy za wsparcie naszego Rodaka.

2.  Również dzisiaj tradycyjne poświęcenie pojazdów z prośbą o szczęśliwe wyjazdy i powroty, szczególnie w czasie wakacji. Złożoną ofiarą wesprzemy zakup pojazdów dla misjonarzy

3.  We wtorek wypada Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. o godzinie: 6.30, 9.00 i 18.00. Naszą modlitwą w tym dniu wesprzyjmy papieża Franciszka, a składka jest przeznaczona do dyspozycji Ojca świętego.

4.  W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca lipca. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.00 do 18.00 oraz na adoracji od 19.00 do 21.00.

5.  W I piątek Msze św. o 6.30, 16.30 i 18.00. Spowiedź od 15.30 do 16.30 i o 17.15 do 18.00.

6.  W I sobotę Msze św. o 7.00 i 18.00. O poprowadzenie różańca wynagradzającego o 6.30 prosimy CARITAS.

7.   W I piątek od godziny 8.30 odwiedzimy chorych. Chorych, u których byliśmy w czerwcu nie trzeba zapisywać. Można zgłosić do czwartku tych, u których nie byliśmy.

8.  Z racji tego, że dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. została odwołana od lipca będziemy transmitować tylko Mszę św. w niedzielną o godzinie 11.00, a w dni powszednie we wtorki, środy i czwartki po południu.

9.  Przy wejściu do kościoła jest projekt grobowca dla kapłanów na 6 ciał. Został on zaaprobowany przez członków Rady Duszpasterskiej. Jego ostateczny koszt wynosi 53.000 złotych. Wszystkie ofiary, które złożymy w najbliższą niedzielę oraz ofiary złożone w kopertach przez wszystkie niedziele lipca będą przeznaczone na ten cel. Pomnik ma zostać ukończony we wrześniu. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć pomnik naszego ks. Proboszcza. Planujemy przenieść do tego grobowca również prochy ks. Klimkiewicza i ks. Zuziaka.

10.    Rodzinom z Zadziela dziękujemy za wysprzątanie kościoła i ofiarę na dekorację. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Franciszka i Władysław Smoleń, Kamila i Bogdan Smoleń, Sabina i Czesław Jacak, Aleksandra i Kamil Dziubanowscy, Ewa i Jerzy Pociecha, Beata i Zenon Koszut. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

11.    Spotkania:

Odnowa w Duchu Świętym – wtorek o godzinie 19.00

12.    Dzieciom, Młodzieży, Rodzicom i Pracownikom Szkół życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji. Niech w tym czasie towarzyszy Wam zawsze Boże błogosławieństwo.