PROGRAM WIZYTY KOLĘDOWEJ 03 – 05 I 2022


PROGRAM WIZYTY KOLĘDOWEJ 03 – 05 I 2022

PONIEDZIAŁEK OD GODZINY 8.00
Ksiądz Proboszcz – Wieś Północna – najpierw część od Jolanta i Kazimierz Rysz do Marii i Józefa Banach, później od Moniki i Pawła Dudczyk do Marii i Bronisława Smoleń, oraz część od Marii i Stanisława Jabłońskich do Iwony i Tomasza Orzeł
Ksiądz Michał – Bobrówka i Łęgi koło stacji – najpierw Bobrówka od Marii Smoleń do Beaty i Bogumiła Dutka, potem część od Elżbiety i Józefa Wojtaszczyk do Agnieszki i Sylwestra Mrozek, na końcu część od Jadwigi i Wincentego Kuśnierz do Krystyny i Jana Leśniak

WTOREK
Ksiądz Proboszcz – od godziny 16.00 Bukowiec Wierzch Góry od Bożeny i Wiesława Pociecha do Józefy i Mieczysława Wójcik
Ksiądz Michał – od godziny 13.00 Paszkowiec od Barbary Sędzimir do Anny i Wiesława Jasińskich, późniaj część od Elżbiety i Władysława Sułkowskich do Franciszki i Andrzeja Smoleń

ŚRODA OD GODZINY 13.00
Ksiądz Proboszcz – Podlesie – od Magdaleny i Jakuba Staszak do Marii Worwa
Ksiądz Michał – Zadziele – od Zofii Woźniak do Stanisławy i Stanisława Orzechowskich

MSZA KOLĘDOWA DLA MIESZKAŃCÓW TYCH REJONÓW
WYJĄTKOWO W I PIĄTEK O GODZINIE 15.30. ZAPRASZAMY