V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.05.2022


1. Dziś na Mszy św. o godzinie 11.00 Uroczystość I Komunii świętej. Zachęcamy do modli-twy za Dzieci, by z Bożą pomocą wzrastały w łasce Pana Boga.
2. Od poniedziałku Dzieci zapraszamy w ramach Białego Tygodnia na Msze św. o godzinie 18.00. W środę wyjazd Dzieci na pielgrzymkę o godzinie 7.30 z parkingu przy kościele.
3. Za tydzień na Mszy św. o godzinie 11.00 rocznica I Komunii świętej dla Dzieci klas IV. Spowiedź przed rocznicą w sobotę 21 maja od godziny 17.00. Próba dla Dzieci rocznico-wych w wtorek o godzinie 16.30.
4. Z okazji Dnia Matki, za tydzień 22 maja, na wszystkich Mszach św. będzie można nabyć ręcznie wykonane kwiatki zrobione przez nasze Seniorki. Prosimy o ofiarę 10 złotych, która zostanie przeznaczona na pomoc potrzebującym.
5. Nabożeństwa Majowe w dni powszednie po Mszy o godzinie 18.00, a w niedzielę o godzinie 15.00 majówka i po niej Msza święta.
6. Rodzicom Dzieci I Komunijnych dziękujemy za wysprzątanie kościoła, uporządkowanie zieleni wokół kościoła i ofiarę na dekoracje. Dziękujemy również za ofiarę na nową kapę. Na przyszły tydzień prosimy Rodziny z Podlesia. Państwo: Maria i Stanisław Hołyst, Justyna i Marcin Oleksy, Patrycja i Marcin Nadbrzeżny, pani: Michalina Smoleń, Krysty-na Kołodziej, Lucyna Piszczek. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.
7. Wyjazd na pielgrzymkę na Lazurowe Wybrzeże w nocy z niedzieli na poniedziałek 23 maja o godzinie wpół do pierwszej w nocy. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.
8. Spotkania: Wtorek – po Mszy wieczornej – Odnowa w Duchu Świętym
Piątek – o godzinie 19.00 – Młodzież
Sobota – o godzinie 8.30 – Lektorzy
Sobota – o godzinie 10.00 – Schola
9. W ubiegłym tygodniu odeszły z naszej wspólnoty śp. Zofia Gawlik i śp. Waleria Uryga, była dyrektor naszej szkoły, której pogrzeb będzie w czwartek o godzinie 16.00. Po-wierzmy Ich dusze Bożemu Miłosierdziu…