VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 6 V 2018 r.

1. Dziś o 14.00 Msza św. na Górach koło Olchawów;
2. O 15.30 Nabożeństwo Majowe, w tygodniu codziennie o 17.30
3. W tym tygodniu Dni Krzyżowe: W poniedziałek, wtorek i środę, o 17.30 udamy się w procesji błagalnej o urodzaje, a także o Boże błogosławieństwo w życiu i pracy naszych rodzin do następujących kapliczek:
Poniedziałek – koło Państwa Cieślików
Wtorek – koło Państwa Lupów
Środa – koło Państwa Dudczyków
4. Po procesji Msza św. Zapraszamy całą parafię, bo każdy potrzebuje chleba do życia.
Zapraszamy całą Służbę Liturgiczną, DSM, niosących sztandary i feretrony. W sposób specjalny zapraszamy Bierzmowanych.
5. W sobotę 12 maja o 19.00 pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O poniesienie figury MB i o różaniec prosimy bierzmowanych w tym roku. Nabożeństwo poprowadzi ks. Piotr Świerczek.
6. Za tydzień na Mszy św. o 11.00 Rocznica Pierwszej Komunii św. Spowiedź św. przed I rocznicą Komunii św. codziennie wieczorem w czasie nabożeństw.
7. Bóg zapłać dzisiaj wszystkim ofiarodawcom na zaplanowane prace przy ogrodzeniu cmentarza a także na budowę oświetlenia wokół kościoła.
8. W tym tygodniu w liturgii:
 we wtorek – Uroczystość Św. Stanisława Biskupa, głównego Patrona Polski
9. Spotkania: Odnowa w Duchu Świętym w poniedziałek po Mszy św. wieczornej;
 Chór w czwartek po Mszy św. wieczornej.
 Liturgiczna Służba Ołtarza w sobotę o 9.00
 Grupa Młodzieżowa w czwartek o 19.00.
10. Spotkanie dzieci klas IV z rodzicami we wtorek i czwartek o 16.00
11. Spotkanie dzieci komunijnych i rodziców w środę i piątek o 16.00.
12. Mieszkańcom Wsi Północnej dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny: Woźniak Paweł, Halina , Orzeł Tomasz, Iwona, Smoleń Mirosław; Mamak Grzegorz, Natalia / Smerda Bartłomiej, Anna; Gabrowski Andrzej i Danuta. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i poniedziałek o 9.00
13. Zauważmy prasę katolicką
 ” Gość Niedzielny” o małym chłopczyku Alfiem, którego historia zjednoczyła w modlitwie ludzi na całym świecie.; Miłujcie się” i „Promyczek Dobra” „Skibowy Kamień”,
 „Mały Gość Niedzielny” z upominkiem na dzień matki.