VI Niedziela Wielkanocna 9 maja 2021

1. Przeżywamy VI niedzielę wielkanocną. Dziś odpust w Pisarzowej. Suma o godzinie 11.00.
2. Nabożeństwa Majowe będą one w dni powszednie po Mszy o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy o godzinie 16.00.
3. W tym tygodniu Dni Krzyżowe: W poniedziałek, wtorek i środę, o 17.30 udamy się w procesji błagalnej o urodzaje, a także o Boże błogosławieństwo w życiu i pracy naszych rodzin do następujących kapliczek:
Poniedziałek – koło Państwa Cieślików
Wtorek – koło Państwa Lupów
Środa – koło Państwa Dudczyków
Po procesji Msza św. Zapraszamy całą parafię, bo każdy potrzebuje chleba do życia.
Zapraszamy Służbę Liturgiczną, DSM, niosących sztandary i feretrony. W sposób specjalny zapraszamy kandydatów do Bierzmowania i Dzieci Komunijne. Bardzo prosimy Strażaków o zabezpieczenie trasy.
4. W czwartek o godzinie 19.00 pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O poniesienie figury MB i o różaniec prosimy Róże Różańcowe Kobiet. Nabożeństwo poprowadzi ks. Dariusz Brzegowy. Możliwość adoracji będzie przed Nabożeństwem od 18.00 do 19.00.
5. W piątek rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Bardzo prosimy o codzienne uczestnictwo wszystkich tegorocznych Kandydatów do Bierzmowania.
6. Za tydzień o godzinie 11.00 Uroczystość I Komunii św. Prosimy, by z racji pandemii i ograniczonej liczby miejsc, tę Mszę pozostawić Dzieciom i ich najbliższym. Niech ten dzień będzie świętem w całej parafii – wszyscy dziękujmy za dar Eucharystii, który przyjęliśmy, a którego rocznicę, każdy z nas będzie w tych dniach przeżywał. Spowiedź Dzieci, ich Rodziców i Chrzestnych w sobotę o godzinie 8.00.
7. Za tydzień przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
8. Przypominamy, że również za tydzień, 16 maja, mija termin składania prac do konkursu o św. Antonim.
9. Mieszkańcom Szczepieńca dziękujemy za wysprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje.
Na przyszły tydzień prosimy o sprzątanie Rodziców Dzieci I Komunijnych. Prosimy o sprzątanie w sobotę o godzinie 10.00 i w poniedziałek o godzinie 9.00.
Aspiranci – środa 17.00.
Grupa Młodzieżowa – piątek o godzinie 19.00.
11. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Józef Krzak. Powierzmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu…