VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 II 2022 R.


1. Przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.
2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
• W poniedziałek święto Cyryla i Metodego – patronów Europy
• W środę po Mszy wieczornej Nowenna do MBNP
• W czwartek po Mszy wieczornej Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i adoracja do godziny 20.00
3. Organizujemy wakacyjną oazę parafialną dla dzieci od 26 czerwca do 1 lipca w ośrodku „Nad Wodospadem” w Międzybrodziu Bialskim w Beskidzie Żywieckim. Koszt 1000 zł. Zapisy u s. Iwony lub u ks. Michała do końca lutego.
4. W miesiącu lutym i marcu ks. prałat Edmund Cisak odprawi następujące int. pogrzebowe: + Stefania Świerczek – 2 int, + Jadwiga Dynowska – 3 int, + Bernadetta Sikora – 6 int, + Iwona Orszulak – 6 int, + Mariana Wiewiórę 13 int. Ks. Tomasz odprawi za + Janiną Trybuś – 14 int, + Bożenę Janusz 4 int. i + Franciszka Dutkę 2 int. Ks. Józef Wojnicki odprawi 30 int. pogrzebowych za śp. Stanisława Janczyka.
5. Mieszkańcom Bukowca dziękujemy za dyżur przy naszej świątyni. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Beata i Łukasz Garncarczyk, Renata i Adam Szkarłat, Tomasz Świerczek, Grażyna i Krzysztof Fecko, Justyna i Patryk Fecko, Iwona i Grzegorz Pawlik, Katarzyna i Karol Pawłowscy. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o 9.00.
6. Spotkania:
Chór – w czwartek o godzinie 18.00.
Młodzież – piątek o godzinie 19.00
Lektorzy – w sobotę godzinie o 8.30
Schola – w sobotę o godzinie 10.00
Odnowa w Duchu Świętym – w sobotę o godzinie 18.00
Zapraszamy również chłopców z klas III i starszych, którzy chcą zostać mini-strantami na pierwszą zbiórkę w środę o godzinie 16.00.