XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA- 08.08.2021 R.

1. Przeżywamy XIX niedzielę zwykłą. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie
2. Spotkanie Mieszkańców Podgórza w związku z Dożynkami będzie we wtorek, 10 sierpnia o godzinie 18.00 przy kapliczce państwa Lupów.
3. W czwartek Msza św. o godzinie 18.00 oraz adoracja będzie w naszym zabytkowym kościele.
4. W piątek Dzień Fatimski. Zapraszamy na Mszę św. oraz Różaniec na godzinę 19.00. O poniesienie figury i prowadzenie różańca prosimy CARITAS.
5. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.
6. Również w przyszłą niedzielę na godzinę 13.00 zapraszamy na Mszę św. przy kapliczce na Jaworzu.
7. W dniu 19 sierpnia 2021 – czwartek – odbędą się dróżki do Pana Jezusa w Kalwarii Zebrzydowskiej. Nabożeństwo rozpocznie się o godzinie 7.30 na Placu Rajskim przed Bazyliką M.B. Kalwaryjskiej.
8. Objazdowy Serwis Legalizacji Gaśnic zaprasza na przegląd techniczny gaśnic wszelkiego rodzaju w środę – 11 sierpnia – od godziny 8.00 do 16.00 obok sklepu Lewiatan.
9. Rodzinom Wsi Południowej dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszłą niedzielę prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Krystyna i Wojciech Świerczek, Lucyna i Włodzimierz Stasik, Maria Siciarz, Anna Kuźma, Krystyna i Józef Kuźma, Krystyna Kucharska. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.