XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.07.2022

1. Przeżywamy XVI niedzielę zwykłą w ciągu roku, dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
2. Do dziś można zapisać się na pielgrzymkę do grobu św. Szymona w Krakowie – 25 lipca.
3. Zachęcamy do udziału w PPT na Jasną Górę która odbędzie się w dniach 17- 25 sierpnia 2022r. Zapisy w naszej parafii do 31 lipca. Koszt 150 zł. od osoby, jeżeli z domu idzie więcej niż dwie osoby, każda następna płaci 100 zł. Dzieci do 15 roku życia 75 zł.
4. Organizujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w przyszłym roku na przełomie lipca i sierpnia koszt to około 5 – 6 tys. zł. Zapisy u ks. Michała do 24 lipca 2022 r.
5. Dożynki w tym roku będą 28 sierpnia o godz. 11.00, o przygotowanie ich prosimy mieszkańców Bukowca. Spotkanie organizacyjne w sprawie dożynek będzie 24 lipca o godz. 16.00 w domu państwa Jolanty i Wojciecha Włodarczyków.
6. W tym tygodniu będziemy przezywać:
Poniedziałek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy
Piątek – święto św. Marii Magdaleny
Sobota – święto św. Brygidy, patronki Europy
7. Rodzinom z Paszkowca dziękujemy za ich dyżur i troskę o czystość i piękno naszej świąty-ni. Na przyszły tydzień prosimy Rodziny z Paszkowca i Wygonisk: Jerzy Oleksy, Irena Oleksy, Małgorzata i Adam Pajor, Małgorzata i Bogusław Pajor, Maria i Wiesław Pasionek, Zofia
i Jan Górka. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.