XVII NIEDZIELA ZWYKŁA- 25.07.2021 R.

1. Dziś XVII Niedziela zwykła, składka przeznaczona jest na misje ks. Pawła Żurowskiego
w Boliwii.
2. Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w powodziach i nawałnicach
w Europie. O przeprowadzanie zbiórki prosimy parafialny Caritas.
3. Doroczna Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii będzie w środe 28 lipca. Zapraszamy serdecznie wszystkich do uczestnictwa:
6.30 – Msza św.
⦁7.00 – 8.00 – Miczaki Górne i Miczaki Dolne
⦁ 9.00 – 10.00 – Podgórze, Bukowiec
⦁ 10.00 – 11.00 – Szczepieniec, Wieś Północna
⦁ 11.00 – 15.30 – Przerwa na ślub i przygotowanie kościoła
⦁ 15.30 – 16.00 – Zakrętek, Wieś Południowa,
⦁ 16.00 – 17.00 – Paszkowiec, Wygoniska, Łęgi
⦁ 17.00 – 18.00 – Podlesie, Zadziele
18.00-Msza św.
Módlmy się także w ciszy – to szczególna okazja, by porozmawiać z Chrystusem, umocnić swoje siły wewnętrzne, pogłębić wiarę.
4. Dziękujemy za składane ofiary na budowę grobowca kapłańskiego. Przypominamy,
że jeszcze przez wszystkie niedziele lipca, możemy złożyć ofiarę na ten cel podczas składki w specjalnie podpisanej kopercie. Można dokonywać również wpłat na konto parafialne.
5. Zapraszamy do odwiedzenia kościoła zabytkowego oraz do nawiedzenie Najświętszego Sakramentu tam.. Kościół jest otwarty od czwartku do soboty od 9.00 do 13.00 i od 13.30 do 18.00, a w niedzielę od 12.00 do 17.00.
6. W czwartek Eucharystia o 18.00 oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00 będą w zabytkowym kościele.

7.Dziękujemy Panu Mieczysławowi Janczykowi za uszycie nowych flag. Bóg zapłać

8. W liturgii nadchodzącego tygodnia przeżywać będziemy wspomnienia:
• W poniedziałek – św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny
• W czwartek – św. Marty
• W sobotę – św. Ignacego z Loyoli
9. Rodzinom z Zadziela dziękujemy za wysprzątanie kościoła i ofiarę na dekorację. Na przyszły tydzień prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Leśniak Mirosław i Małgorzat, Leśniak Józef i Liliana, Król Zbigniew i Małgorzata, Piwowar Urszula i Andrzej, Pawlik Tomasz i Agnieszka, Król Józef i Genowefa, Antkiewicz Grzegorz i Monika. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00. Kończymy dyżur troski o kościół mieszkańców Zadziela, zostanie on przekazany mieszkańcom Wsi południowej dlatego Rejonowego prosimy o kontakt.
10. W tym tygodniu odeszła do Pana śp. Bernadetta Sikora, w wieku 99 lat. Polećmy jej dusze Bożemu miłosierdziu.