XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 VIII 2020 r.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 VIII 2020 R.

1. Dziękujemy wszystkim za wsparcie dla naszych misjonarzy udzielone przy poświęceniu pojazdów.
  1. W tym tygodniu wspominamy:

we wtorek – św. Jana Marię Vianneya

w czwartek – Święto Przemienienia Pańskiego i I czwartek miesiąca sierpnia

w piątek – I piątek – Msze o NSPJ o 6.30 i 1800

w sobotę – św. Dominika

Spowiedź przed I piątkiem w czwartek od 17.00 i w piątek od 16.30

1. Chorych odwiedzimy w I piątek od godz. 8.30. Z racji wzrostu zachorowań prosimy o potwierdzenie chorych w zakrystii.
  1. Przy wejściu do kościoła znajduje się Księga Trzeźwościowa, do której możemy wpisać swój dar abstynencji w miesiącu sierpniu.
  1. Dziś składka na cele budowlane, a za tydzień naszą ofiarą wesprzemy Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie
  1. W przyszła niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będzie uroczystość I Komunii dla trójki dzieci.           Spowiedź dla dzieci i bliskich w sobotę o godz. 9.00
  1. Polecajmy codziennie w modlitwie rolników w czasie żniwnej pracy.
  1. Mieszkańcom Łęgów Wschodnich dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny: Lupa Antoni i Józefa, Wójcik Tadeusz, Bednarek Jerzy, Bednarek Karol i Urszula, Sojka Wiesław i Dorota. Prosimy o sprzątanie w sobotę i poniedziałek o 9.00.
  1. Polecamy prasę katolicką:

„Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Promyczek Dobra”; „Miłujcie się”

1. Lokalna Grupa Działania „Korona Sądecka” w Biczycach Dolnych informuje, że od września są wolne miejsca w żłobku „Bajkowa Kraina” dla dzieci od 20 tygodnia życia do 3 lat. Szczegóły w gablocie.
  1. Wczoraj z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Rozalia Siciarz. Jej pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 15.00. Zawierzmy jej duszę Bożemu miłosierdziu.