XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 VIII 2020 r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 VIII 2020 R.

1. Bóg zapłać za złożony dziś dar na misje święte w Czadzie.
  2. Stanisławowi dziękujemy za posługę zwłaszcza za dzisiejsze głoszenie słowa Bożego.
  3. Dziś modlimy się także za ofiary w Libanie i do puszek przekazujemy naszą pomoc. Dziękujemy Akcji Katolickiej za posługę.
  4. Dziś o 14.00 Msza św. na Podgórzu przy kapliczce rodziny Wróbel. Odprawi ks. Artur.
  5. Spotkanie przy Szkole nr 2 na Miczakach w sprawie organizacji Dożynek – we wtorek 18 sierpnia o godzinie 19.00.
  6. W liturgii nadchodzącego tygodnia wspominamy:
  • W poniedziałek – św. Jacka, kapłana
  • W czwartek Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  • W piątek – św. Piusa X, papieża
  • W sobotę – NMP Królowej;
  • W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
  1. Mieszkańcom Łęgów Wschodnich dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny: Wójcik Zbigniew i Ewa; Dudczyk Teresa; Dudczyk Antoni i Teresa; Zygmunt Józef i Grażyna; Zygmunt Wiesław i Teresa. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i poniedziałek o 9.00.
  2. Polecamy prasę katolicką:

v   „Gościa Niedzielnego”; „Małego Gościa Niedzielnego”; dwumiesięcznik „Miłujcie się”