XXI NIEDZIELA ZWYKŁA


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.08.2021 R.

1. Przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. Dziś żegnamy naszą siostrę Fabianę. Dziękujemy Jej za wszelkie dobro, którego doświadczaliśmy przez 5 lat Jej pobytu w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za katechizację dzieci i młodzieży, piękne prowadzenie scholi oraz aktywne włączanie się w życie parafii. Życzymy obfitości łask Bożych na nowej placówce i radości z pełnionej posługi. Bóg zapłać za wszelkie dobro i będziemy zawsze czekać na Siostry odwiedziny.
2. Spotkanie Mieszkańców Podgórza odnośnie dożynek we wtorek, 24 sierpnia, o godzinie 18.00 koło kapliczki państwa Lupów.
3. W czwartek, 26 sierpnia, Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o 6.30 i 18.00 oraz dodatkowa Msza św. przy kapliczce w Miczkach Dolnych koło pani Jabłońskiej o godzinie 16.00.
4. Za tydzień, 29 sierpnia będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Parafialna Msza św. dożynkowa i poświęcenie wieńców żniwnych o godzinie 11.00.
5. Rodzinom Wsi Południowej dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszłą niedzielę prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Ewa i Marek Banaś, Marta i Daniel Wójcik, Aleksander Śmietana, Maria i Józef Janusz, Maria i Jarosław Krzak, Magdalena i Tomasz Gawlik. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.
6. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy wczoraj śp. Bożenę Janusz. Polećmy Jej duszę Bożemu miłosierdziu…