XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 5 WRZEŚNIA 2021


XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.09.2021 R.

1. Przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. Dziś, oprócz zwykłego numeru Gościa, jest do nabycia Gość Niedzielny Extra poświęcony ks. kard. Wyszyńskiemu i matce Róży Czackiej. w cenie 10 złotych.

2. Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tegorocznych Dożynek, a szczególnie Mieszkańcom Podgórza, banderii konnej, zespołowi muzycznemu, asyście liturgicznej. Składamy również serdeczne Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby kościoła, oraz za 1000 zł. który pozostał z ofiary ze składek Mieszkańców Podgórza na dożynki, a który został ofiarowany na pomnik ks. Proboszcza.

3. W środę, 8 września Uroczystość Narodzenia NMP. Msze św. o 6.30 i 18.00. Na Mszach poświęcenie ziarna siewnego.

4. Rodzinom Wsi Południowej dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje. Na przyszłą niedzielę prosimy kolejne Rodziny z tego rejonu. Państwo: Maria i Franciszek Woźniak, Krystyna i Piotr Oleksy, Stanisława i Ryszard Biernat, Renata i Jacek Sromek, Barbara i Henryk Wójcik, Edyta Grygiel. Prosimy o sprzątanie w sobotę i w poniedziałek o godzinie 9.00.

5. KGW zaprasza na Festyn Rodzinny z możliwością zaszczepienia przeciw COVID 19 szczepionką Johnson&Johnson, który odbędzie się w niedzielę 5 września przy remizie OSP w Męcinie od godziny 14.00 do godziny 19.00.

6. Spotkania:

Odnowa w Duchu Świętym: Wtorek po Mszy św. wieczornej

Chór: Czwartek godzina 19.00

Lektorzy: Sobota godzina 8.00

Schola: Sobota godzina 10.00

7. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Jerzego Lachora. Polećmy Jego duszę Bożemu miłosierdziu…