XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 IX 2020 r.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 IX 2020 R.

DOŻYNKI JASNOGÓRSKIE

1. We wtorek Uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki Diecezji. Msze święte o 6.30 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświecenie ziarna siewnego.
  2. Na Mszy św. o 18.00 będziemy przeżywać dziękczynienie z racji jubileuszu 25-lecia Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej.
  3. Jubileuszowe spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  4. W czwartek 10 dnia miesiąca nabożeństwo do bł. Matki Angeli. Zapraszamy na 17.30 na różaniec, który poprowadzi Rodzina Felicjańska przed relikwiami Błogosławionej.
  5. W sobotę o 18.00 Nabożeństwo Fatimskie. O poniesienie figury oraz prowadzenie modlitwy Różańcowej prosimy Koło Gospodyń Wiejskich.
  6. Rozpoczniemy wtedy X Tydzień Modlitwy o dobre wychowanie młodego pokolenia dlatego zapraszamy wszystkich związanych z edukacją: wychowawców, rodziców, dzieci, młodzież, zwłaszcza młodzież przygotowującą się do bierzmowania, dzieci komunijne w swoich białych strojach. Nabożeństwo poprowadzi ks. Artur Zygmunt.
  7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na prace remontowo – budowlane w parafii.
  8. Bóg zapłać mieszkańcom Miczaków Dolnych i Górnych za przygotowanie Dożynek tegorocznych i złożony dar ołtarza na odnowienie zabytkowej monstrancji. Wdzięczną modlitwą obejmujemy Was wszystkich
  9. Za trzy tygodnie w niedzielę 27 września będzie pielgrzymka Rodzin na Jasną Górę. Zapraszamy małżonków, także dzieci. Zapisy w zakrystii.
  10. Mieszkańcom Łęgów Wschodnich dziękujemy za wysprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości i dekoracje. Na przyszły tydzień prosimy rodziny z Łęgów Zachodnich: Bednarek Rafał i Magdalena; Bednarek Antoni i Władysława; Górski Piotr; Górski Zbigniew i Ewa; Oleksy Marcin i Małgorzata. Bardzo prosimy o sprzątanie w sobotę i poniedziałek o 9.00.
  11. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra.